Укроборонпром: "Козак-2М1" пройшов держвипробування

Завершилися держвипробування броньованого всюдихіда "Козак-2М1" розробки НВО "Практика". Він призначений для використання невеликими мобільними групами ЗСУ.

Випробування бронеавтомобіля для армії проводив Дерінститут випробувань та сертифікації озброєння, військової техніки, ппише Український мілітарний портал.

Офіційно завершилися держвипробування призначеного для Збройних сил України бронеавтомобіля "Козак-2М1" розробки НВО "Практика".

Випробування бронеавтомобіля в інтересах ЗСУ проводив Державний інститут випробувань та сертифікації озброєння та військової техніки. Комплекс держвипробувань включав до себе проходження бродів, їзду по бездоріжжю, зручність десантування та низку інших перевірок.

Тактичний бронеавтомобіль "Козак-2М1" призначений для використання невеликими військовими групами та підрозділами. Бронеавтомобіль з колісною формулою 4х4 має масу у 12 тонн і може бути озброєний 7,62-мм або 12,7-мм кулеметом, або 30-мм або 40-мм автоматичним гранатометом. "Козак-2М1" забезпечений бронезахистом ПСЗА-5 (протипульний та протиосколковий).

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На Подоле отремонтируют сразу 30 дворов

В рамках программы по капитальному ремонту дворов в столичном Подольском районе начались масштабные работы....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Працівники Glovo знову збируться на протест

Попередня акція відбулась вчора, 22 липня....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Украину срочно посетит важный гость из США

На этой неделе, сразу того, как будут оглашены результаты парламентских выборов, спецпредставитель США по вопросам Украины Курт Волкер прилетит в Киев....

Загрузка...
Загрузка...