Укроборонпром: "Козак-2М1" пройшов держвипробування

Завершилися держвипробування броньованого всюдихіда "Козак-2М1" розробки НВО "Практика". Він призначений для використання невеликими мобільними групами ЗСУ.

Випробування бронеавтомобіля для армії проводив Дерінститут випробувань та сертифікації озброєння, військової техніки, ппише Український мілітарний портал.

Офіційно завершилися держвипробування призначеного для Збройних сил України бронеавтомобіля "Козак-2М1" розробки НВО "Практика".

Випробування бронеавтомобіля в інтересах ЗСУ проводив Державний інститут випробувань та сертифікації озброєння та військової техніки. Комплекс держвипробувань включав до себе проходження бродів, їзду по бездоріжжю, зручність десантування та низку інших перевірок.

Тактичний бронеавтомобіль "Козак-2М1" призначений для використання невеликими військовими групами та підрозділами. Бронеавтомобіль з колісною формулою 4х4 має масу у 12 тонн і може бути озброєний 7,62-мм або 12,7-мм кулеметом, або 30-мм або 40-мм автоматичним гранатометом. "Козак-2М1" забезпечений бронезахистом ПСЗА-5 (протипульний та протиосколковий).

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Земельне питання. На порядку денному Ради - зняття мораторію. Пряма трансляція

Ініціатором проекту стала президентська фракція "Слуга народу"....

Це може бути цікавим

Дітей не мають права змушувати прибирати у школі - Батьки SOS

Батьки школярів мають право відмовитись від того, щоб їх діти прибирали шкільні приміщення....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Фронтмен Rammstein виступить у Києві зі своїм проектом

Концерт проекту LINDEMANN відбудеться 6 березня 2020 у Києві в Stereo Plaza....

Загрузка...