Київська система відеоспостереження розшириться в цьму році

Столична система камер відеоспостереження буде збільшена в 2019.

У 2019 році київська система відеоспостереження розшириться щонайменше на 600 відеокамер.

Про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян у Фейсбуці.

Дмитро Давтян зауважив, що комплексна система відеоспостереження міста Києва ключає близько 7 тисяч камер відеоспостереження із сучасним функціоналом, і в цьому році вона збільшиться ще на 600 одиниць. Більшість камер встановлять у місцях масового перебування людей, біля пам’яток культурної спадщини та у парках.

- Камери міської системи відеоспостереження встановлені в усіх районах Києва: на мостах, вулицях та автошляхах, територіях об’єктів соціально-культурного призначення, усіх в’їздах та виїздах з міста. Один із останніх об’єктів, де встановлено камери, – пішохідно-велосипедний міст. Там встановлено 10 відеокамер, дві з яких роботизовані (мають широкий огляд та функцію розпізнавання обличь), – додав заступник голови КМДА.

Комплексна система відеоспостереження у Києві забезпечує належний рівень безпеки. Завдяки великому функціоналу камер правоохоронці можуть знаходити людей навіть за вторинними ознаками та контролювати трафік на дорозі, аналізуючи швидкість та напрямок руху транспорту.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі. Ще цікаво:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Соцсети обсуждают список подарков, составленный 10-летней девочкой

. Список желаемых подарков состоит из 26 пунктов....

Це може бути цікавим

Тарифы “Укрэнерго” за передачу электричества планируют поднять на 36%

С 1 января 2020 года тариф НЭК “Укрэнерго” на передачу электрической энергии планируют поднять на 36% (до 158,28 грн/МВт-ч), а на услуги по диспетчеризации - на 24% (до 9,94 грн....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Airbus может построить "эко-самолет"

Французская компания Airbus может построить самолет вместимостью до 100 человек, который не будет оказывать вредного воздействия на окружающую среду....

Загрузка...