Грузинський тележурналіст Габунія образив Путіна

Тележурналіст грузинського телеканалу Руставі-2 Георгій Габунія нецензурна висловився на адресу Путіна. Після погроз боку прихільників Кремля, мовлення каналу було призупинено.

Руставі-2, Георгій Габунія

Грузинська телекомпанія "Руставі-2" вночі в понеділок тимчасово припинила мовлення через акцію протесту, що триває перед її офісом у зв'язку із нецензурним випадом журналіста Георгія Габунія на адресу російського президента Владіміра Путіна в ефірі, повідомляє Европейська правда

Текомпанія пояснила призупинення мовлення тим, що МВС Грузії не змогло забезпечити безпеку журналістів, адже в ході акції протестувальники кидали різні предмети в будівлю телекомпанії і погрожували увірватися всередину, сказано в заяві.

Телеканал повідомив:

Ми пішли на цей крайній крок, тому що у нас немає можливості працювати, а журналісти перебувають у небезпеці. Ми закликаємо уряд виконати зобов'язання, встановлені законом, і гарантувати безпеку всіх співробітників Руставі-2.

Перед припиненням ефіру гендиректор телекомпанії Ніка Гварамія засудив поведінку журналіста і пообіцяв покарання, але висловив думку, що протести під каналом - "це не спонтанна акція, а акція, організована владою".

Учасники мітингу вимагають звільнення з "Руставі-2" гендиректора і журналіста Габунія, а також порушити кримінальну справу.

Водночас МВС Грузії заявило про готовність гарантувати безпеку телекомпанії і кожного її співробітника.

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі засудила нецензурне звернення ведучого до Путіна. МЗС Грузії назвало використані висловлювання провокацією, "спрямованою на поглиблення і без того складної ситуації в грузино-російських відносинах".

Габунія у своєму монолозі згадав покійних матір і батька Путіна, побажавши їм "горіти в пеклі" і додавши, що хотів би "н****ти на їхні могили".

Слід нагадати, що Росія, окупувавши 20% теріторії Грузії, ще й створила такіж самі фейкові псевлдореспубліки як на окупованому Донбасі.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Прокуратура Киева расценивает поступок Алексея Белько как хулиганство

Каких-либо требований корыстного или политического содержания злоумышленник не выдвигал: прокуратура Киева....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Києві на дитячому майданчику знайшли труп

Очевидці припускають, що смерть пов'язана з вживанням алкоголю....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Франция профинансирует масштабное строительство велодорожек в стране

Около 150 районов Франции получат государственное финансирование для того, чтобы заложить новые и улучшить существующие велосипедные дорожки....

Загрузка...
Загрузка...