Більше мільйона пенсіонерів отримали свої субсидії

Стало відомо скільки коштів для пенсіонерів було надано по субсидіям.

Більше мільйона пенсіонерів отримали свої субсидії

"Укрпошта" від запуску монетизації комунальних субсидій за березень-травень 2019 року сплатила 4,8 млрд пенсіонерам, які отримують пенсію у відділеннях пошти. Загалом кошти отримали більше мільйона пенсіонерів, повідомиляє Сьогодні.

Середня сума субсидій становить 1500 грн. Максимальний розмір монетизованих субсидій в березні становить 9 273 грн, в квітні – 11 062 грн, в травні – 9 326 грн.

- "Укрпошта" чітко виконала свої обов'язки і поставлені завдання в рамках пілотного проекту: субсидії були виплачені і доставлені у встановлені терміни; наявність розгалуженої мережі компанії дозволила виплатити кошти пенсіонерам, доставити готівку в будинки або квартири, віддати "в руки" одержувачам, і, що важливо, прийняти комунальні платежі, убезпечивши тим самим від накопичення боргів, – зазначив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Найбільше грошей було виплачено в Києві та Київській області – більше 504 млн грн для майже 117 тисяч пенсіонерів, Харківській – понад 392,1 млн грн для більше ніж 85 тисяч пенсіонерів, Львівській області – понад 296,6 млн грн для понад 66 тисяч пенсіонерів.

Всі новини про субсидії в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Відкрилась персональна виставка Оксани Фурса #AURUM

В колаборації з відомими дизайнерами, ювелірами, модельєрами Оксана Фурса представила справжнє перетворення художніх творінь у практичні речі....

Це може бути цікавим

Українські зірки зібрали 150 000 гривень на спасіння від руйнації будинку Миколи Леонтовича

Гостями благочинного прийому стали представники політичного істеблішменту та культури: Ірина Борзова, Людмила Пишна, Іван Гинянський, Дмитро Гордон з дружиною Ол....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Plague Inc. стала самой популярной игрой на фоне вспышки коронавируса

Plague Inc. вошла в топ китайского и российского App Store на фоне вспышки коронавируса....

Загрузка...