Середня зарплата за травень у Мінагрополітики становить майже 26 тис. гривень

Середній розмір заробітної плати працівникыв МінАПК - постійно зростає

У травні розмір середньої заробітної плати працівників Міністерства аграрної політики та продовольства України становив 25 919 грн, а сума зарплати в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої у травні - 28 932 грн. Про це повідомили у відділі бухгалтерського обліку та звітності Мінагрополітики у відповідь на запит журналістів УНН.

"Розмір середньої заробітної плати працівників міністерства у травні 2019 року становить 25 919,64 грн, а сума заробітної плати в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Трофімцевої О.В. у травні 2019 року становить 28 932,35 грн", - йдеться у відповіді.

Нагадаємо, що середньомісячна заробітна плата у сільському господарстві за період січень–травень 2018 року склала 6 524 гривні, що на 24,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє сайт Державної служби статистики України.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпортале.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Почему желтеют ногти - причины

Желтеющие ногти могут стать довольно неприятной проблемойЖелтеют ногти у людей всех возрастов в силу разных причин....

Це може бути цікавим

Неудачная инициатива: компания сократила рабочий день до 5 часов и потеряла половину сотрудников

Часть сотрудников уволили из-за неэффективности, иные ушли сами, потеряв связь с компанией В 2015 году калифорнийская компания Tower Paddle Boards сократила рабочий день до ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

WhatsApp прекратит работать на миллионах смартфонов по всему миру в 2020 году

Компания завершает поддержку функционирования приложения на старых моделях iPhone и в гаджетах с устаревшей операционной системой Android и Windows Mobile Об этом пишет Daily Mail....

Загрузка...