Статус учасника бойових дій отримали майже 370 тисяч українських військових

Державна служба у справах ветеранів війни та учасників АТО: статус учасника бойових дій (УБД) отримало 369,5 тис. учасників антитерористичної операції на сході України.

Статус учасника бойових дій отримали майже 370 тисяч українських військових, повідомляє інформагентство Інтерфакс-Україна з посиланням на Державну службу у справах ветеранів війни та учасників АТО.

"За інформацією, що надійшла від відомчих комісій про надання статусу учасника бойових дій особам, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, статус учасника бойових дій надано 369 451 особі", — йдеться в повідомленні Держслужби, оприлюдненому в четвер.

Серед них військовослужбовців рядового і начальницького складу, співробітників відомств, що мають у своєму підпорядкуванні військові формування, залучені до АТО, 369 тис. 270 осіб. Зокрема, в складі Міноборони — 251 тис. 568 людини, Міністерства внутрішніх справ — 32 тис. 589 осіб, Національної гвардії — 34 тис. 998 осіб, СБУ — 11 тис. 478 осіб. У Службі зовнішньої розвідки — 62 особи, Держприкордонслужбі — 20 тис. 641, у Держспецслужбі транспорту — 2 тис. 666, Управлінні держохорони — 604 особи, Держслужбі спецзв’язку і захисту інформації — 898, в ДСНС — 5 тис. 410 осіб, Генпрокуратурі — 325 людей, Нацполіції — 6 тис. 858 і Державній фіскальній службі — 1 тис. 73 особи.

Крім того, статус УБД надано 181 співробітнику підприємств і організацій.

Водночас, цього статусу вже позбавлено 265 осіб, уточнює Державна служба у справах ветеранів війни та учасників бофових дій в зоні АТО.

Про Донбасс. Новости читайте в разделе #Окупація на Соцпортале.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Вчителям нараховуватимуть зарплату за новим принципом

Чим більше учнів, тим вища зарплата - Гончарук Новацію планують запровадити вже наступного року, тоді виплати прив'яжуть до кількості учнів....

Це може бути цікавим

​Антимонопольный комитет потребовал от АЗС снизить цены на топливо

Снизить цены на высокооктановые бензины и дизельное топливо требует от крупных сетей автозаправок Антимонопольный комитет Украины....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Подмосковье теперь живет Король Лев

Родители новорожденного оказались людьми с чувством юмора Настоящий Король Лев на днях появился на свет в одном из подмосковных перинатальных центров....

Загрузка...