Опитування: змушені економити - більшість українців

Майже половина громадян економить на їжі. Одна п'ята частина українців намагаються пройти пішки, аби не платити за проїзд.

Вдаються до економії на різних статтях сімейного бюджету більшість громадян (91%) України. Про це свідчать дані опитування компанії Research & Branding Group, опубліковані на сайті компанії 5 липня 2019 року.

При цьому 4% респондентів заявили, що ні у чому собі не відмовляють. 5% відповідати на запитання відмовилися.

За даними опитування, середньостатистична українська сім'я заощаджує приблизно за 4-5 статтями сімейного бюджету. Частіше всього, до таких належать такі найбільш витратні статті витрат, як відпочинок, відпустка (54%), одяг і взуття (52%), продукти харчування (48%), також комунальні платежі (39%).

Опитування проводилося в період з 21 по 30 травня 2019 року серед 2001 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Метод опитування - особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Максимальна похибка вибірки - 2,2%.

Нагадаємо, за даними іншого опитування компанії Research & Branding Group впевненість у завтрашньому дні відсутня у більшої українців (58%), а присутня у відносного меншини (42%).

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпортале.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Громадські активісти масово фіксують порушення на виборчих дільницях

Комісія пояснила це тим, що їхні бейджі з посвідченнями знаходилися у сейфах і вони намагалися усе зробити ранішеУ Дніпропетровській області, приїхавши на одну із ....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Майже половину доходів українців витрачають на їжу

Українці витрачають на їжу половину доходів, тоді як європейці - близько п"ятої частини від зарплатні Сьогодні українці 48% доходів витрачають на їжу....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Вибори: авіація МВС заступила на чергування

Реагувати на будь-які події, що вимагатимуть втручання поліції, та буде миттєво - Аваков Спецпідрозділи Нацполіції і Нацгвардії, а також Єдина система авіаційної б....

Загрузка...
Загрузка...