Чи справедливі тарифи з'ясують правоохоронні органи та аудиторські служби

Міністерство юстиції створило реєстр відкритих даних про всі комунальні підприємства, в тому числі – про їх кінцевих бенефіціарів та структурі власності.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман ініціював перевірки теплогенеруючих компаній по всій країні. Правоохоронні органи і аудиторські служби з’ясують, чи обґрунтовані тарифи.

Міністр юстиції Павло Петренко заявив, що зібрати інформацію про теплопостачальників виявилося не просто, так як її не публікували у відкритому доступі або не оновлювали з 2011 року.

За словами міністра, в багатьох випадках власники комунальних підприємств – це не представники місцевої влади, а приватні фірми, зареєстровані в інших країнах, часто – в офшорах. Тому уряд збирається заборонити таким фірмам володіти комунальними підприємствами.

Щоб узгодити структуру власності з новими нормами, у підприємств буде 6 місяців. Найближчим часом слід внести в Раду відповідний законопроект і прийняти закон до початку опалювального сезону.

Нагадаємо, що на сайтах Мін’юсту і Кабміну з’явився онлайн-калькулятор розрахунку вартості комунальних послуг. Будь-який споживач може самостійно розрахувати, скільки він переплачує за ЖКП.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Суд заочно заарештував ексміністра часів Януковича

Печерський райсуд Києва заочно заарештував колишнього очільника Державної податкової служби України (міністра доходів і зборів України) Олександра Клименка....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Премии вместо парада: сколько выплатят украинским военным

Стал известен размер премии, которую оборонное ведомство выплатит военнослужащим вместо парада 24 августа, на День Независимости....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Употребление шоколада не помогает людям, страдающим от депрессии

Употребление шоколада не помогает людям, страдающим от депрессии....

Загрузка...
Загрузка...