Вчені: молоко є напієм, що попереджує рак та діабет

Молоко є напієм, що попереджує розвиток раку та діабету. Так вважають іспанські вчені.

молоко

Про користь помірного вживання молока і продуктів на його основі розповіли вчен Іспанії.

Вживання в їжу нежирного молока знижує ризик розвитку діабету другого типу і метаболічного синдрому. До такого висновку прийшли фахівці з Університету Гранади і Мадридського університету Комплутенсе, пише Medicalxpress.

Іспанські вчені дали 14 публікацій, в яких описувалася роль молока і молочних продуктів у профілактиці хронічних захворювань.

Фахівці виявили, що молоко впливає на зростання, мінеральну щільність кісток, утворення м'язової маси. Крім того, люди, які час від часу п'ють молоко, мають більш низький ризик розвитку колоректального раку і раку сечового міхура.

У літніх людей молоко знижує ризик розвитку атрофічної дегенеративної зміни скелетної мускулатури і перелому хребців, проте не знижує ризику перелому стегна або остеопоротичного перелому.

Більше про медичну реформу в Україні в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Моніторинг якості повітря: у Києві встановили ще одну станцію

Минув лише місяць з моменту відкриття першої станції моніторингу якості повітря в Києві, і ось з’явилася друга — у Дарницькому районі, що на Ревуцького, 37....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В ЦИК посчитали, сколько в Раде будет "слуг народа"

Партия президента Зеленского по результатам промежуточных подсчетов имеет реальные шансы на получение большинства одной фракцией....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...
Загрузка...