В Міносвіти розповіли про майбутнє ЗНО-2020

Зовнішнє незалежне оцінювання в наступному 2020-му році проходитиме з 21 травня до 17 липня.

зно 2020

Як пише Український центр оцінювання якості освіти з посиланням на відповідний наказ Міністерства освіти і науки, кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

"Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова", — йдеться у повідомленні.

Тестування проходитимуть випускники старших шкіл закладів загальної середньої освіти. Також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2020 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти. Результати ЗНО з трьох навчальних предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації.

Учасники мають обов'язково скласти:

  • українську мову і літературу;
  • математику або історію України (на вибір учасника);
  • ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Зазначається, що у 2020 році випускники шкіл, які вивчають іноземну мову на стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня. А ті, хто вивчають на профільному рівні — за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів.

"Також 2020 року результати ЗНО з української мови і літератури (української мови), математики або історії України (період ХХ — початок ХХІ століття) можуть зараховуватися як результати атестації для студентів закладів вищої освіти, які скористалися правом повторного складання ДПА у формі ЗНО", — повідомляють в УЦОЯО.

Всі новини освіти, вступу та ЗНО читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На 7 мільярдів менше. Які витрати на субсидії передбачає бюджет 2020

Проект державного бюджету на 2020 рік від Кабміну передбачив 47,6 млрд грн на виплату субсидій....

Загрузка...

Це може бути цікавим

«Готового кандидата нет», - Богдан о будущем мэре столицы

Глава Офиса президента Андрей Богдан может выдвинуть свою кандидатуру на выборах мэра Киева....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Держбюджет-2020: що відомо

ДЕРЖБЮДЖЕТ-2020 - останній, що ухвалюється лише на рік....

Загрузка...
Загрузка...