Працівники заводу, що обслуговує Укрзалізницю, протестуватимуть через боги по зарплаті

Майже півтисячі робітників "Гниванського заводу спецзалізобетону", що на Вінничині, з лютого не отримують заробітної платні. 15 липня вони шукатимуть справедливості в Урядовому кварталі столиці.

гниванський завод укрзалізниця протест

Як розповіла Соціальному руху голова первинного осередку Профспілки будівельників Людмила Щупак, підприємство підпорядковується “Укрзалізниці” і головним чином обслуговує її потреби, виготовляє шпали, опори та інше. І наразі також має замовлення від перевізника, однак не має передоплати та оборотних коштів для закупівлі матеріалів. Тож на заводі простій, працівникам нараховують виплати, але не виплачують через відсутність грошей.

За словами активістки, голова правління “Укрзалізниці” Євген Кравцов відповів на звернення колективу, що вирішувати дану проблему має керівництво заводу.

Як він може її вирішити, якщо немає коштів? Завод лихорадить з 2013 року. Люди потроху звільняються. Їдуть хто в Польщу, хто куди, – розповіла Людмила.

В той же час, за її словами, інформація про майбутнє заводу є різною. У тому числі й так, що він продовжуватиме працювати. Тож працівники вимагатимуть вирішення проблеми держпідприємства від очільників держави.

Як повідомлялось, минулого та позаминулого року на “Укрзалізниці” відбувались протести з вимогою підвищеня зарплат та покращення умов праці.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Как стать счастливее в новом году: Рекомендации психологов

Прислушивайтесь к себе и своим желаниям Психологи назвали несколько способов, которые могут помочь стать увереннее и перестать тратить личное время на все ненужн....

Це може бути цікавим

С чем носить водолазку, чтобы не выглядеть слишком просто

В гардеробе каждой девушки непременно есть такая вещь как водолазкаВодолазка способна сочетаться с абсолютно любой одеждой и в любом месте, всегда уместна....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Жінок на Донеччині безкоштовно навчатимуть бізнесу

Маріупольська асоціація підприємців розпочинає навчальний курс у Приазов’ї для жінок із започаткування власної справи, бізнес-комунікацій, позиціювання продукц....

Загрузка...