На які курси віддати дитину 7 років

Навіщо потрібні розвиваючі курси для дітей 7 років? Дитина вже вчиться в початковій школі, вміє читати, освоює письмо і рахування, в певній мірі розвиває свої творчі навички. Все так, але попереду школа з її суворими правилами і справжніми труднощами. Ні для кого не секрет, що в школі не будуть підлаштовуватися під вашу дитину, якщо вона погано зрозуміла матеріал, якщо вона думає і виконує завдання повільніше за інших учнів у класі. Непосидючого учня, скоріш за все, вигонять із класу, щоб не заважав, аніж спробують зацікавити, навчать концентруватися.

Результат навчання багато в чому залежить від того, чи здатний учень швидко і легко запам'ятовувати інформацію, досліджувати, докопуватися до суті і знаходити рішення навіть в найважчих завданнях. Школа дає багато знань, але вона не вчить тому, ЯК вчитися. За неї це роблять сучасні розвиваючі курси.

Як вибирати курси для дітей 7 років?

Головна умова вибору - це цілі розвитку маленького школяра, які продиктовані його сильними і слабкими сторонами в навчанні.

Якщо дитина не справляється з математикою, можна окремо організувати з цього предмету додаткові заняття. Шкільні вчителі в таких ситуаціях активно пропонують свої послуги репетиторства. Але батькам варто задуматися: якщо дитина не сприймає подачу матеріалу на уроках, то краще не звертатися за допомогою до цього педагога, а пошукати хороші курси математики для дітей.

Розвиваючі курси приносять користь і з багатьох інших причин:

 • соціальна потреба, труднощі з комунікацією в колективі;
 • особливості темпераменту, що впливають на здатність до навчання і успішність (висока активність або повільність);
 • досвід пізнавальної діяльності;
 • виховання дисципліни і відповідальності;
 • розкриття внутрішнього потенціалу, талантів, розумових здібностей;
 • задоволення дитячої допитливості;
 • мотивація.

Які заняття корисні школяреві в 7 років?

З кожним роком в Україні стає все більше дитячих центрів розвитку, але на практиці лише деякі з них дійсно розвивають розум. Які курси можуть бути корисні семирічному школяру?

 1. Курси мнемотехніки. Це курси, що розвивають пам'ять. На них дитина вчиться швидко та ґрунтовно запам'ятовувати багато інформації, отриманої будь-яким способом.
 2. Курси по вивченню цікавих дитині або важливих для її розвитку дисциплін: мов, математики, музики, конструювання та ін. Кожен рід занять забезпечує свої результати. Наприклад, вивчення англійської мови в 7 років можливе, в основному, на рівні заучування слів, фраз, перекладу невеликих текстів. Для більш глибокого вивчення потрібно розвивати логіку, здатність до аналізу, синтезу. Музика, особливо гра на музичних інструментах, корисна для розвитку півкуль мозку. Конструювання відмінно опрацьовує просторове мислення, логіку, раціональний розум.
 3. Курси розвитку інтелекту. У дошкільному розвитку дитини і потім, в молодших класах, розвиток мислення, інтелектуальних даних - пріоритетне завдання. Розвиваючи інтелект дитини, ми даємо їй можливість проявити себе і досягти успіху в різних областях знань.

Арифметика для дітей 7 років

У розвитку дитячого інтелекту, на думку вчених, особливу роль відіграє рахування в розумі. Коли учень починає рахувати, розбирати числа на складові частини, йому доводиться «включати» логіку та інтуїцію, аналітичне та образне мислення. Активуються центри вербального та ірраціонального сприйняття, між ними утворюються нейронні синапси, тому з кожним новим рахуванням мозок все ефективніше вирішує поставлені завдання.

З усіх способів навчання рахування варто виділити уроки ментальної арифметики в Школі усного рахунку Соробан®. Ця методика, крім того, що допомагає навчитися рахування зі швидкістю в частини секунди, ще й вирішує безліч інших (психологічних, соціальних) завдань інтелектуального виховання:

 • зацікавити в навчанні, стимулювати пізнавальний інтерес;
 • допомогти впоратися з сором'язливістю, невпевненістю, дискомфортом, пов'язаним зі спілкуванням, адаптацією в незнайомому середовищі;
 • дати стимул, мотивувати на успіхи.

Оцінюючи плюси і мінуси різних розвиваючих методик, можна зробити висновок, що в Школі ментальної арифметики Соробан® дитина дійсно розвивається, набуває здібностей, навичок і досвіду, які допомагають їй досягати успіху в будь-яких інших сферах розумової діяльності, в тому числі, в навчанні і творчості — рекомендуємо статтю по темі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве девушка с ножем изрезала себя и не подпускала врачей

Утором 6 декабря возле станции метро «Оболонь» на остановке общественного транспорта прохожие обнаружили окровавленную девушку....

Це може бути цікавим

В Україні можуть прийняти новий Трудовий кодекс

Хоча урядовий проект ще не оприлюднено, одна ряд ЗМІ називають його таким, що буде дискримінувати найманого працівника....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Пожар в Киеве локализован. Пострадавших нет

В Киеве возле станции метро «Житомирская» валит густой дым....

Загрузка...