Уряд Канади дозволить українцям приїзджати з електронною авторизацією

Для українців відкриється нова онлайн-послуга для відвідин Канади. Це електронна авторізація, яку можна виконати за кілька хвилин. Вона буде аналогом візи.

Канада

За словами депутатки канадського парламенту, в уряді лобіюють питання щодо запровадження для українців правил подорожей, подібних до тих, що діють між Канадою та Бразилією, передає Дзеркало тижня.

Депутатка канадського парламенту Мар'яна Мигайчук заявила про те, що Канада може дозволити українцям відвідувати країну із використанням електронних віз, передає Дзеркало тижня. Вона також зазначила, що "нарешті наближається" спрощення візового режиму між Канадою та Україною.

"Ми провели дуже продуктивну зустріч із Президентом Володимиром Зеленським. Я залишила її із великою перемогою для моїх виборців: прем'єр-міністр Трюдо взяв зобов'язання дозволити українцям відвідувати Канаду із попередньою електронною авторизацією", - сказала Мигайчук.

За словами депутатки, протягом своєї каденції внесла до парламенту кілька петицій щодо необхідності спрощення візового режиму для України, "і нарешті це наближається".

Зазначено, що конгрес українців Канади наразі лобіює у канадському уряді питання щодо запровадження для громадян України правил подорожей, подібних до тих, які діють для громадян Бразилії.

З 2017 року бразильці, яким протягом минулих 10 років було надано канадську туристичну візу, мають змогу для наступних подорожей до Канади отримувати лише електронну авторизацію, що за кілька хвилин оформлюється онлайн і коштує 7 доларів.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Журнал People выбрал самого сексуального мужчину уходящего года

Самым сексуальным стал обладатель премии "Гремми" Джон Лендженд Американский певец, десятикратный обладатель премии «Грэмми» Джон Ледженд признан самым сексуаль....

Це може бути цікавим

Жертвы войны на Донбассе: В Миссии ООН назвали новые цифры

3 тысячи 345 гражданских лиц погибли в результате вооруженного конфликта на Донбассе за весь его период с 2014 годаОб этом сегодня, 13 ноября, сообщили в Мониторинговой....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...