​Соцопитування: українці визначили реформи, які потрібні

Соцопитування показало приорітетні напрямки дій уряду, які в першу чергу підтримали б українці. Серед них: антикорупційна, медична, пенсійна реформи.

антикорупційна реформа

Соціологічне опитування показало, які реформи є найважливішими на думку українців. Список очолила антикорупційна реформа, пише Кореспондент

Українці вважають, що першочергово новий уряд повинен провести антикорупційну, медичну, пенсійну реформи, а також реформи органів правопорядку та люстрації чиновників.

За антикорупційну реформу виступають 63% опитаних громадян, охорони здоров'я - 57%, пенсійну реформу і реформу системи соціального захисту - 52%, реформу органів правопорядку - судів, прокуратури, поліції - 37%, люстрації чиновників - 33%.

Ці п'ять реформ визнані першочерговими у всіх регіонах України, проте є певні відмінності у визнанні першочерговості реформ виборцями різних політичних сил.

Зокрема, виборці Слуги народу, Європейської солідарності і Голосу вважають, що в першу чергу в Україні слід проводити саме антикорупційну реформу (69%, 69% і 76% відповідно), в Батьківщині пріоритет віддають пенсійну реформу і реформу системи соцзахисту (63%) , а виборці Опозиційної платформи - За життя - реформу охорони здоров'я (66,5%).

Крім того, виборці партій Голос (86%), Європейська солідарність (85%), Слуга народу (62%), Батьківщина (59%) вважають, що Україна в перспективі повинна приєднатися до Європейського Союзу.

Виборці партії Опозиційна платформа - За життя воліють або приєднання до Євразійського економічного союзу з Росією, Білоруссю і Казахстаном (39%) або неприєднання ні в Європейський, ні в Євразійський союзи (44%).

Відзначається, що виборці партій Європейська солідарність (80%), Голос (75%), Слуга народу (47%), Батьківщина (47%) вважають, що найкращим варіантом забезпечення безпеки для України був би вступ до НАТО.

Виборці партії Опозиційна платформа - За життя воліють або позаблоковий статус (50%) або військовий союз з Росією та іншими країнами СНД (25%).

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Появились подробности смертельного ДТП на улице Братиславской в Киеве

В результате сильного удара машину смяло практически вдвое....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Кабинки на новом пляже на Троещине оказались опасными для велосипедистов

Велодорожку на новом пляже на Троещине столичные коммунальщики выложили прямо возле кабинок для переодевания, дверцы которых могут ударить велосипедистов....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Одессе запустят квест с поиском призов

С 19 по 21 июля в парке Преображенский, в Одессе, где сейчас проходит Фестиваль гигантских китайских фонарей, состоится квест на тему китайских сказок и легенд....

Загрузка...
Загрузка...