BlaBlaCar: Україна у ТОП-3 за швидкістю розвитку бізнесу

Сервіс BlaBlaCar перетнув позначку у 5 мільйонів користувачів в Україні. Тому наша країна ввійшла у ТОП-3 по розвитку цього бізнесу.

BlaBlaCar

У компанії заявили, що за останні два роки активність на платформі BlaBlaCar в Україні зросла більше ніж на 150%, щодня поїздки здійснюють кілька десятків тисяч осіб. Водночас ком'юніті сервісу загалом у світі досяг 75 мільйонів користувачів у 22 країнах (3,4 млн у середньому на країну). Про це повідомили у Економічній правді.

У піковий час (різдвяні, великодні свята) на платформі публікується понад мільйон вільних місць. Із них 80% - поїздки по Україні, 20% - міжнародні (Польща, Німеччина, Чехія та інші країни).

У BlaBlaCar вважають, що на швидкі темпи зростання платформи вплинуло збільшення пасажиропотоку в містах-мільйонниках (Київ, Одеса, Дніпро, Харків і Львів)."Щомісяця сервіс фіксує більш як 45 тисяч унікальних місць відправлення та прибуття по всій території України, що з'єднують більш як 90% населених пунктів країни.

Особливо актуально це для невеликих міст і сіл, де немає прямого автобусного або залізничного сполучення і які розташовані далеко від великих транспортних вузлів і магістралей ", - підкреслили в компанії.

Зазначається, що BlaBlaCar планує продовжити покращувати продукт в Україні і зосередитися на створенні маркетплейса для автодорожніх поїздок.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Активісти оцінили тіньовий рибний ринок у 6 мільярдів гривень

За неофіційними даними сьогодні незаконний вилов риби перевищив офіційний, і становить 80 тисяч тонн на рік....

Це може бути цікавим

​У Львові сусіди призовника побили робітника військкомату, що прийшов з повісткою

Група чоловіків побила робітника військкомату у Львові....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Пенсионный фонд обновил показатель средней зарплаты для расчета пенсий

Пенсионный фонд Украины обновил показатель средней заработной платы по стране....

Загрузка...