Україна втратила безвіз з Джібуті та Беніном

Рейтинг українського паспорту впав на 4 позиції в світі. Це з-за того, що Джібуті та Бенін скасували безвіз та ввели електронний порядок посвідчення.

паспорт

З квітня по липень 2019 року Україна опустилася в рейтингу паспортів світу на 44-е місце - на 4 позиції, втративши безвізовий режим з двома країнами, пише Прямий

Про це свідчать дані оновленого Індексу паспортів, опублікованого компанією Henley & Partners у вівторок, 2 липня.

Згідно з оновленим рейтингом, Україна ділить 44-е місце з Нікарагуа і Тувалу. В даний час українці можуть відвідувати без візи 126 країн. За останні місяці Джібуті і Бенін змінили свою візову політику, і тепер українці повинні отримувати електронну візу замість візи після прибуття.

Перше місце в рейтингу як і раніше займають Японія і Сінгапур, паспорти яких дозволяють відвідувати без візи 189 країн світу.

Південна Корея, яка три місяці тому також була на першій сходинці, втратила дві позиції і тепер займає друге місце разом з Німеччиною і Фінляндією (187 країн). Трійку лідерів замикають Данія, Італія та Люксембург (186 країн).

У дослідженні також відзначається, що за 10 років кількість безвізових країн для українців зросла в 2,5 рази. Так, в 2009 році громадяни України могли відвідувати без візи всього 50 країн світу, займаючи 62 місце в рейтингу, 5 років тому - 79 країн, займаючи 53 місце в рейтингу. Станом на початок липня українці можуть без віз відвідувати 126 країн світу.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве во дворе дома умер мужчина

На теле обнаружили след от протектора авто....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В экскаватор киевских коммунальщиков с окна многоэтажки бросили кирпич

Днем 17 сентября на улице Ушинского в Киеве неизвестный бросил кирпич в технику коммунальщиков, которые чинили теплосеть....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​За шкоду екології покарають гривнею: розмір штрафів за спалювання листя у Києві

Від 20 до 100 неоподаткованих доходів громадян, а саме від 340 до 1700 гривень....

Загрузка...
Загрузка...