​Тимошенко: Верховна Рада має негайно ухвалити законопроєкт про страхову медицину

«Батьківщина» наполягає на ухваленні в останні два тижні роботи ВРУ законопроєкту про страхову медицину.

Тимошенко: Верховна Рада має негайно ухвалити законопроєкт про страхову медицину

Адже за час «реформи» в Україні понад 500 лікарень закрито, а 32 тисяч лікарів і медперсоналу викинуто на вулицю. Нещодавно Юлія Тимошенко побувала в селі Германівка Київської області і відвідала лікарню, яка ще три роки тому обслуговувала десятки сіл. Зараз це напівзруйнований заклад: звільнено лікарів, припинено лікувальний процес, як це відбувається по всій країні.

Нинішня медреформа – це не реформа, а знищення залишків медицини, переконана Юлія Тимошенко. Зокрема, на лікарів першої ланки (сімейні) “навісили” 2 тис. пацієнтів і їм складно всіх обслужити, на лікарів другої ланки (спеціалізованих) не передбачено фінансування, а в третій ланці (санаторно-курортне лікування) санаторії перетворюють на готелі або закривають.

- Припиніть медреформою називати геноцид української нації!, - заявила Тимошенко.

За словами Тимошенко, у новій ВР фракція домагатиметься ухвалення підготовлених «Батьківщиною» законопроектів про запровадження страхової медицини. Адже в Конституції прописано, що кожен українець має право на медобслуговування і страхування. Тимошенко запевнила, вона та її команда робитимуть усе, щоб не закривалися медзаклади.

Насамперед треба запровадити медстрахування, як цивілізованих країнах світу. Якщо не запровадити страхову медицину, «ми втрачатимемо лікарні, ФАПи і лікарів іззарплатою в 5-7 разів менше, ніж у Польщі, які виїжджатимуть за кордон».

- Така система (обов’язкове медичне страхування) дає можливість тим, хто працює, отримувати страховку від роботодавців, а ті, хто не працює (пенсіонери, неповнолітні, безробітні), отримувати страховку коштом держави, - зазначила лідер «Батьківщини».

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Глава ВРУ Дмитрий Разумков подписал закон об импичменте президента

Теперь закон ожидает подписи от президента....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Виды воздушных компрессоров: принцип работы, характеристики и сфера применения

Воздушный компрессор – это специальная установка, предназначенная для подачи сжатого воздуха....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Кабмине решили отсрочить открытие рынка земли в Украине

Дату открытия рынка земли в Украине решили отсрочить на три месяца....

Загрузка...
Загрузка...