Сьогодні відбудеться сонячне затемнення

2 липня відбудеться повне сонячне затемнення.

Сьогодні відбудеться сонячне затемнення

У липні 2019 року на людство чакає цілих два липневих затемнення. Перше - повне сонячне затемнення, яке відбудеться 2 липня на території Південної Америки. Друге - часткове місячне затемнення, яке пройде 16-17 липня 2019 року. Сьогодні у вівторок на власні очі зможуть побачити це рідкісне космічне явище жителі Чилі та Аргентини. Про це повідомляє Сьогодні.

Сьогоднішнє сонячне затемнення почнеться о 12:23 за Тихоокеанським часом (22:23 за київським). Для тих, хто хоче побачити це явище не виходячи з дому, буде декілька онлайн-трансляцій цієї події.

Зокрема, чилійська обсерваторія Cerro Tololo національного наукового фонду буде показувати сонячне затемнення в прямому ефірі.

Повне сонячне затемнення в наукових колах є приводом для свята, адже це рідкісне явище, яке відбувається в середньому кожні 360 років в будь-якому конкретному місці Землі.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Соцсети обсуждают список подарков, составленный 10-летней девочкой

. Список желаемых подарков состоит из 26 пунктов....

Це може бути цікавим

В Австралии выпал град огромных размеров

На ряд австралийских штатов обрушился град размером с теннисный мяч....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

ИИ научили прогнозировать смерть человека по результатам ЭКГ

Американские врачи из медицинского учреждения Geisinger, которое находится в Пенсильвании, обучили искусственный интеллект прогнозировать смерть человека по результ....

Загрузка...