В Україні почалась вступна кампанія до вишів

В Україні завершилась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання та ​з 1 липня розпочалась вступна кампанія до вищих навчальних закладів.

зно вступЯк передає Міністерство освіти і науки України, стартувала реєстрація електронних кабінетів. Для неї потрібно вказати адресу електронної пошти, пароль, дані сертифікату ЗНО та документа про повну загальну середню освіту.

Детальна інструкціях на сайті МОН також міститься докладний опис вимог до формату та розміру фото і документів, які вступник має додатково завантажити в електронний кабінет.

Будь-яку інформацію в кабінет можна відкоригувати до подання першої заяви. Далі змінити інформацію буде неможливо.

Результати ЗНО-2019

Наразі оприлюднено дані по результатам основної сесії ЗНО.

Українську мову та літературу здавали 340 тисяч осіб, мінімальний поріг подужали майже 84%. З них більш ніж 150 балів отримали 37,6%. 200 балів з української мови по всій Україні набрали лише 17 випускників, у тому числі двоє дівчат з Донеччини.

Математику складали понад 155 тисяч випускників. Успішно — 82%. Середнього рівня досягли близько 36%, а максимальний бал — 200 отримали 0,08%, тобто 102 випускники.

Англійську мову складали більш ніж 91 тисяча осіб, 87% — успішно. Рівень вище середнього показали 47% учасників, а 200 балів — у 0,05%, тобто у 39 абітурієнтів.

Біологію складали понад 76 тисяч випускників, 91 % — успішно. Більше 150 балів набрали 34%, а максимальні 200 — у 0,04%, тобто у 27 випускників.

Фізику складали більш ніж 21 тисяча осіб, мінімальний поріг подолали 85%. Середній і вищий рівень у 30% учасників, 200 балів набрали 0,02%, тобто 3 випускники.

З німецької та іспанської мов по 1 випускнику набрали 200 балів, з французької до максимуму не дотягнув ніхто.

Максимальний бал за результатами тестувань з усіх предметів, на які була зареєстрована, отримала лише одна дівчина з Харкова. Аутсайдером із ЗНО стала Кіровоградська область - там лише один абітурієнт отримав 200 балів, і лише з одного предмета - біології.

Всі новини освіти, вступу та ЗНО читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Як відомо, додаткова сесія з ЗНО триватиме до 11 липня.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Какие продукты за год подорожали больше всего - данные Госстата

Государственная служба статистики назвала средние потребительские цени октября....

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...