Реформа енергоринку: з 1 липня перестала діяти формула "Роттердам+"

Використання формули Ахмєтова "Роттердам+" припинено з 1 липня 2019 року. Цю реформу енергоринку зробив Уряд за допомогою Адміністрації президента з підготовкою у 2018 році.

Гройсман

У серпні 2018 року Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, скасувала формулу ціноутворення на електрику "Роттердам+". Формула Ахмєтова припинила свою дію у зв'язку з переходом до нового ринку електроенергії, пише Европеська Правда.

Проект постанови є на офіційному сайті НКРЕКП: з початку дії нового ринку електроенергії визнаються такими, що втратили чинність цілий ряд нормативних документів, що раніше регламентували роботу української енергетики.

У переліку документів, які скасували, постанова НКРЕКП №289 від 03.03.2016 року "Про затвердження порядку формування прогнозної оптової ціни електричної енергії", більш відома під назвою "Роттердам+".

Дане рішення НКРЕКП пояснює необхідністю впорядкування нормативної бази діяльності на ринку електричної енергії України для забезпечення своєчасної підготовки учасників ринку електричної енергії України до роботи нового ринку електричної енергії.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Instagram перестав показувати лайки у семи країнах

Популярна соцмережа тестує нову функцію Розробники Instagram анонсували початок тестування опції, яка приховає кількість лайків під публікацією....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Ну очень дорогой кофе. В Венеции оштрафовали туристов-кофеманов

В Венеции туристов оштрафовали на 950 евро за кофе на мосту Полиция Венеции оштрафовала на 950 евро двух туристов из Германии, что собирались выпить кофе на ступенях ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Кількість субсидій в Україні збільшать за рахунок паливного спецмита

Кошти, отримані від спецмита на російське паливо, а це приблизно 2 млрд грн на рік, направлять на збільшення кількості субсидій малозабезпеченим....

Загрузка...
Загрузка...