Реформа енергоринку: з 1 липня перестала діяти формула "Роттердам+"

Використання формули Ахмєтова "Роттердам+" припинено з 1 липня 2019 року. Цю реформу енергоринку зробив Уряд за допомогою Адміністрації президента з підготовкою у 2018 році.

Гройсман

У серпні 2018 року Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, скасувала формулу ціноутворення на електрику "Роттердам+". Формула Ахмєтова припинила свою дію у зв'язку з переходом до нового ринку електроенергії, пише Европеська Правда.

Проект постанови є на офіційному сайті НКРЕКП: з початку дії нового ринку електроенергії визнаються такими, що втратили чинність цілий ряд нормативних документів, що раніше регламентували роботу української енергетики.

У переліку документів, які скасували, постанова НКРЕКП №289 від 03.03.2016 року "Про затвердження порядку формування прогнозної оптової ціни електричної енергії", більш відома під назвою "Роттердам+".

Дане рішення НКРЕКП пояснює необхідністю впорядкування нормативної бази діяльності на ринку електричної енергії України для забезпечення своєчасної підготовки учасників ринку електричної енергії України до роботи нового ринку електричної енергії.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Как повышение средней зарплаты повлияет на расчет пенсий

По данным фонда, средняя зарплата в сентябре составляла 9322 грн 61 копейка....

Це може бути цікавим

​Сервис Amazon заранее продлил сериал «Властелин колец» на второй сезон

Съёмки первого сезона стартуют в следующем году....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Укргідрометцентр попередив автомобілістів про сильний туман

20 листопада вночі в Києві очікується туман (I рівень небезпечності, жовтий), видимість 200-500 метрів....

Загрузка...