Мінінфраструктури: Amazon, можливо, вийде на ринок країни

Володимир Омелян, міністр інфраструктури, на зустрічі з керівництвом Пошти США сказав про зацікавленність України у розвитку структури Аmazon. В першу чергу, як служби доставки.

Володимир Омелян

Україна зацікавлена у залученні на свій ринок інтернет-компанії Amazon, пишет День.

На цьому наголосив міністр інфраструктури Володимир Омелян на зустрічі з керівництвом Поштової служби США - директором з міжнародного співробітництва Пітером Чандлером та керуючим менеджером з питань розвитку Сільвією Бейліз.

Міністр Мініфраструктури сказав:

Українці замовляють товари з усього світу, попит на товари зростає, проте актуальним питанням лишається доставка. Ми зацікавлені привести Amazon - найбільшу у світі за обігом компанію, що продає товари та послуги через інтернет, до України. Попит є, але немає прямого рішення щодо доставки.

Він запропонував американській стороні розглянути можливість розробки та підписання угоди між Укрпоштою та Поштовою службою США, яка б забезпечила спеціальні тарифи та гарантований сервіс для компаній, що працюють у електронній комерції США, які будуть поставляти свої товари в Україну. «Нам потрібен спільний комерційний поштовх для розвитку цього сегменту, Укрпошта готова запропонувати кращі комерційні умови та маркетингову підтримку», - зазначив Омелян і запросив представників Поштової служби США здійснити візит до України.

У свою чергу представники Поштової служби США привітали ініціативу українського міністра щодо розвитку електронної комерції та висловили готовність опрацювати це питання.

Зустріч відбулася під час робочої поїздки Омеляна до США.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У старовинному будинку знайшли малюнки творця Маленького Принца

У Швейцарії, у місті Вінтертур, знайшли невідомі малюнки Антуана де Сент-Екзюпері до всесвітньо відомого твору «Маленький принц»....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Употребление шоколада не помогает людям, страдающим от депрессии

Употребление шоколада не помогает людям, страдающим от депрессии....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Первомайске 19-летний солдат убил своего сослуживца

В городе Первомайск выявили тело 20-летнего солдата из Николаева с множеством колото-резаных ран в районе грудной клетки....

Загрузка...
Загрузка...