У Польщі проведуть перепис українських заробітчан

Коли українців порахують, за ними буде простіше стежити, вважають польські урядовники

Новий проект міграційної політики польського уряду стосується усіх іноземців, що працюють у Польщі. Він передбачає створення реєстру іноземців з інформацією, нині розпорошеною по багатьох управліннях. Про це розказують журналісти польського видання Rzeczpospolita хз посиланням на урядові джерела.

"Проект дозволить стежити за перебуванням кожного іноземця, котрий прибуває до Польщі", - упевнені автори законопроекту.

У спеціальний реєстр заноситимуть дані не лише працюючих у Польщі іноземців, але й тих, хто запрошуватиме чужинців у Польщу.

За інформацією Rzeczpospolita, Міністерство внутрішніх справ Польщі та місцеві адміністрації у проекті міграційної політики держави обмірковують створення централізованої установи, відповідальної за збирання інформації про потреби працедавців та набір іноземних працівників з відповідними кваліфікаціями, котрі є вихідцями з країни, що "не становлять міграційного ризику".

"Це має обмежити ці негативні явища, а агентства з працевлаштування мають у цій моделі бути тільки підтримкою для центральної установи, виступаючи у якості субпідрядників", пише Rzeczpospolita.

Все новости о пенсии в Украине читайте в разделе #Соціалка на Соцпортале.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Транзит российского газа через Украину резко вырос

17 июля объемы транзита газа на территорию ЕС через украинскую газотранспортную систему выросли на четверть....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Стало відомо, хто купить столичному метрополітену нові вагони

Європейський банк реконструкції та розвитку готовий ухвалити рішення про відкриття кредитної лінії «Київському метрополітену» для закупівлі нових вагонів....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Як тепер українці служитимуть в армії. Зеленський вніс деякі зміни

На випадок війни - Зеленський вніс зміни у положення про військову службу Президент Володимир Зеленський підписав указ про внесення змін до Положення про проход....

Загрузка...
Загрузка...