Плюс 500 гривень. У Кабміні перерахують пенсії

В Україні з 1 липня перерахують пенсії всім українцям, які мають повний стаж і виплати у розмірі до 2 тис. грн.

Під час засідання уряду 26 червня 2019 року, остаточно закріпилили механізм підвищення пенсій тим людям, які мають великий стаж, але протягом всього свого робочого періоду отримували невеликі зарплати.

"Уряд прийняв рішення, що 2,5 млн. українців отримають підвищення пенсій до рівня не менше 2 тис. гривень", повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

Кабінет міністрів України фактично на 500 грн підвищив мінімальну пенсію. Однак стосуватиметься таке нововведення лише тих, хто має достатній стаж — для жінок це 30 років, а для чоловіків — 35.

"Нам також вдалося відмінити оподаткування пенсій і зняти з порядку денного вимогу підвищення пенсійного віку", - сказав Володимир Гройсман.

Кабінет міністрів два роки розробляв механізм, як підвищити пенсії українцям із великим стажем і високими зарплатами. Після зниження коефіцієнта оцінки стажу з 1,35 до 1% (складова формули, за якою розраховується виплата) для них виплата, істотно вища за мінімальну, виявилася фактично недосяжною.

В результаті Кабмін ухвалив рішення підвищити до 2 тис. грн виплати тим українцям, які наразі отримують менше за зазначену суму, але мають повний стаж. Для жінок це 30 років, а для чоловіків — 35. Наприклад, якщо пропрацювати 30 років із мінімальною зарплатою, наразі українець, молодший за 65 років, має право на виплату в розмірі 1497 грн. Якщо ж є повний стаж і 65 років, згідно із законом пенсія має становити не менше 40% від мінімальної зарплати — 1671 грн.

З жовтня 2017 року – це вже 5-й перерахунок пенсій.

Всі новини про пенсії в Україні читайте в разділі #Соціалка на Соцпорталі. А також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Трамп не является отцом сына Мелании, предположила дочь Бжезинского

Возможно, Трамп просто забыл имя сына Ведущая Мика Бжезински, которая является дочерью бывшего советника президента США по национальной безопасности Збигнева, в ....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Мукачево школьники отравились неизвестным веществом: трое в реанимации

Массовое отравление детей произошло в одной из школ МукачевоОб этом сообщил главврач Закарпатской областной детской больницы Роман Шницер, передает Укринформ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Соевое мясо полезно для экологии, но не для организма - бизнесмен

Генеральный директор и соучредитель сети супермаркетов Whole Foods Джон Мэкки обеспокоен ажиотажем, который разгорелся вокруг темы альтернативного мяса «Если посмот....

Загрузка...
Загрузка...