Volkswagen у Берліні відкрив каршерінг електромобілів e-Golf

Автокорпорація Volkswagen AG вчора, 27 червня у Берліні розпочала впроваджувати програму каршерінга WeShare. Для цього надано 1500 електромобілів e-Golf.

e-Golf

Про це повідомляє прес-служба корпорації, передає представник компанії.

Компанія пропонує 1500 електромобілів e-Golf. На початку наступного року Volkswagen планує приєднати до цієї програми ще 500 автомобілів e-up! і перші авто нового повністю електричного ID.3 Volkswagen після його презентації у середині 2020 року.

Спочатку зона обслуговування WeShare охоплюватиме близько 150 кв. км - центр міста і місцевість за міською залізничною кільцевою лінією. Пізніше область буде розширена відповідно до розширення автопарку.

Після запуску системи клієнти можуть скористатися стартовим тарифом у 19 центів за хвилину. Реєстрація та аеропортові збори також будуть скасовані. Починаючи з вересня, тарифи у трьох категоріях будуть пропонуватися за середньою ціною за хвилину в 29 центів.

У Volkswagen відзначають, що WeShare - це "плаваюча" система без пунктів прокату, вона управляється у цифровому вигляді через спеціальний додаток.

Директор Volkswagen по цифровим автомобілів і послуг Крістіан Сенгер сказав:

З WeShare ми адаптували carsharing відповідно до потреб користувачів: простота при 100-відсотковому використанні електроенергії на екологічно чистій енергії.

Компанія планує в 2020 році запустити програму WeShare ще в декількох містах. Спочатку в Празі, спільно зі Škoda, а потім в Гамбурзі.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Мін'юст США подав позов проти Сноудена через його мемуари

Влада США подала позов проти екс-співробітника Центрального розвідувального управління (ЦРУ) США і Агентства національної безпеки (АНБ) Едварда СноуденаПро це пов....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Киеве пройдут сезонные продуктовые ярмарки

В Киеве с 18 по 22 сентября пройдут продуктовые ярмарки с сезонными овощами и фруктами....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Рада декриміналізувала фіктивне підприємництво

Верховна Рада схвалила в цілому проект закону №1080 про внесення змін до Кримінального кодексу та Кримінального процесуального кодексу щодо зменшення тиску на біз....

Загрузка...
Загрузка...