Україна встановила об'єктів альтернативної енергії на 656 мегават

В Україні з початку року введено в дію потужності зеленої енергетики, яка виробляє 656 мегават. В порівнянні з минулим роком, це на 520 мегават більше.

зелена енергетика

Україна у квітні-червні 2019 року ввела 656 мегават потужностей відновлюваних джерел енергії, що в шість разів більше, ніж за аналогічний період минулого року, пише Економічна правда

Про це йдеться в огляді Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

Усього в другому кварталі введено 71 МВт потужностей вітроелектростанцій (ВЕС) і 568,3 МВт - сонячних електростанцій (СЕС), а також 16 МВт біогазових установок.

Таким чином, станом на кінець першого півріччя встановлена потужність об'єктів відновлюваних джерел енергії досягла 3634,4 МВт, у тому числі СЕС - 2640,4 МВт, ВЕС - 776,6 МВт, установок на біомасі - 51,3 МВт, біогазі - 66,4 МВт.

Лідером за кількістю введених в експлуатацію потужностей виявилася Запорізька область (152 МВт). Далі йдуть: Миколаївська (132 МВт), Київська (76,3 МВт), Дніпропетровська (49,1 МВт), Вінницька (40,2 МВт) та інші області.

Найменше потужностей запустили у Тернопільській області (4,7 МВт).

Як повідомлялося, Україна у січні-березні 2019 року ввела 861,1 МВт ВДЕ, що в 5,4 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року, і на 16% більше, ніж за весь 2018 рік.

У першому кварталі поточного року об'єкти альтернативної енергії виробили 1,9 млрд кВт-год електроенергії.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На судні, яке затонуло у водах Мавританії, були українців – доля одного невідома

На океанському траулері «Іван Голубець», на якому сталася пожежа і яке затонуло біля берегів Мавританії, перебували майже три десятки українців....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Стало відомо, хто з парламентарів відкриє роботу ВРУ нового скликання

Перше засідання Верховної Ради IX скликання відкриє найстарший за віком депутат, а таким серед парламентарів виявився кандидат у нардепи від партії «Опозиційна пл....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У Сінгапурі конфіскували контрабанду з 9-ти тонн слонових бивнів

Контрабанду незаконно перевозили з Конго до В'єтнаму....

Загрузка...
Загрузка...