Засуджених довічно жінок визнають не "особливо небезпечними"?

Жінок визнають не небезпечними?Жінки, засуджені до довічного позбавлення волі, мають відносно низький ступінь суспільної небезпеки, через що застосування до них довічного позбавлення волі є надто суворим покаранням. Тож через непотрібність таку міру покарання для жінок скасують.

Відповідний проект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скасування довічного позбавлення волі для жінок)» (№10392) подано до Верховної Ради, повідомляє Телеграм-канал Адвокат Права.

У ньому передбачається скасувати можливість призначення довічного позбавлення волі для чоловіків, які не досягли 18 років або старші за 65, та для жінок без вікових обмежень. Як запевняють автори, ув’язнені жінки становлять значну меншість серед тих, хто дістав довічне позбавлення волі в усьому світі. Однак дослідження доводять, що багато жінок, засуджених до цього виду покарання за серйозні насильницькі злочини, скоювали їх через те, що самі неодноразово зазнавали насильства.

Проте видається, що головна причина внесення відповідного проекту — намагання держави зекономити кошти. Адже нині в Україні довічне покарання відбуває лише 24 жінки. При цьому держава багато витрачає на тримання довічно засуджених жінок: для них побудовано окрему дільницю, створюються специфічні умови праці, витрачаються значні людські та фінансові ресурси. Тож, швидше за все, саме це і є головною причиною змін.

Про кримінальні новини з усього світу читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Осенний маникюр. Главные модные акценты

Монохром, однотонное покрытие, смешанные текстуры на разных ногтях одного маникюра, акценты на одном-двух пальчиках....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Видобуток нафти в Саудівській Аравії впав удвічі після атаки дронів

У Саудівській Аравії після атаки безпілотників на нафтопереробний завод та інші об’єкти компанії Saudi Aramco видобуток нафти впав майже удвічі Про це повідомляє Reuters ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У Києві відбудеться круглий стіл «Скандинавська ходьба в Україні»

19 вересня 2019 року e Клубі молодих вчених Київського будинку вчених НАН України відбудеться круглий стіл «Скандинавська ходьба в Україні», організований Лігою Ска....

Загрузка...
Загрузка...