Уряд: перехоплюючі стоянки у пригородах вирішать проблему

Запровадження перехоплюючих парковок при в'їзді в міста вирішить всі проблеми з транспортом. Уряд для цього вводить нові будівельні норми.

автопарковка

З 1 липня вводяться нові будівельні норми, які дають можливість влаштовувати перехоплюючі автостоянки на в’їзді до центру великих міст, каже Економічна правда

Про це розказав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

"Запроваджуємо ще одну цікаву європейську практику для налагодження транспортного руху в містах - перехоплюючі автостоянки, так звані "Park&Ride". Зазвичай вони розміщуються на околицях або у центрі великих міст поблизу зупинок громадського транспорту, щоб власник авто міг залишити свою машину і зручно пересісти на метро, автобус чи трамвай", - сказав він.

За словами заступника міністра, плата за таку парковку "коштує копійки" у порівнянні з парковками в центрі, а у багатьох випадках взагалі безкоштовна.

Користувачі перехоплюючих парковок також зможуть зі знижкою купити квитки на громадський транспорт "туди-назад".

Згідно з будівельними нормами щодо містобудування, такі перехоплюючі автостоянки мають входити до складу транспортно-пересадочних вузлів (ТПВ).

У нових будівельних нормах зазначається, що перехоплюючі парковки мають розташовуватися на під’їзді до центральної частини міста біля залізничних станцій, авіаційних терміналів, станцій метрополітену і зупинок маршрутного таксі та іншого громадського транспорту.

Мінімальна відстань до вказаних об’єктів - 150 метрів.

До половини усіх паркомісць на таких стоянках мають розраховуватися для зберігання авто протягом дня, до 25% - для короткочасного зберігання протягом кількох годин.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Не пішохід і не водій: у Львові не знають, як кваліфікувати ДТП за участі електросамоката

Першу ДТП за участі електросамоката зафіксували правоохоронці у Львові....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Власти Архангельска использовали Смерть с косой для борьбы с превышением скорости. В первый же день она исчезла

В Архангельске в конце прошлой недели на Ленинградском проспекте установили фигуру Смерти с косой, держащую в руках знак ограничения скоростиДвухметровую деревя....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Стало известно, какое наказание ждёт Белько

Арсен Аваков и Андрей Крищенко объявили, какое наказание ждёт Алексея Белько....

Загрузка...
Загрузка...