Середньовічні методи катування у 2019

Боротьба над людським насильством ведеться, але безрезультатно.

Середньовічні методи катування у 2019

26 червня Міжнародний день на підтримку жертв катувань. Цей день був запроваджений ООН ще у 1997 році. Його ухвалили для того, щоб продемонструвати, що світове співтовариство не схвалює середньовічної практики застосування тортур, виразити солідарність з людьми, яким довелося пройти через приниження, гамівні сорочки, ґвалтування кийками та ще безлічі інших, винайдених людством, способів "виховного" впливу. Про це зазначає СИНДИКАТ ІНФО у своєму телеграм-каналі.

26 червня 2017 року проводилась тематична акція біля представництва ООН в Україні. Метою заходу було звернути увагу на поширені факти катувань у виправних закладах України, зокрема у колоніях Харківщини.

До представництва було передано короткий звіт, на який пообіцяли відреагувати.

26 червня 2018 року було проведено подібну акцію, але вже біля представництва ОБСЄ в Україні. До представництва було передано розширений звіт. Пообіцяли, що ретельно перевірять вказану у звітах інформацію.

26 червня 2019 року - за два роки так і не було отримано жодної реакції від представництв цих високопоставлених міжнародних організацій на факти тортур у виправних закладах України.

Тому говорити про наповнення цієї важливої дати реальним змістом говорити трохи зарано. Варто зазначити, що саме сьогодні з'явилась ще одна звістка про катування у Харківській виправній колонії №43.

В камері дільниці слідчого ізолятора знаходився новоприбулий засуджений, з яким було проведено приватну бесіду та з його дозволу проведено поверхневий огляд тіла. Під час огляду виявили тілесні ушкодження, а саме - розсічення правої брови, синець на задній поверхні правого плеча, а також подряпини на животі. Працівники Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини посприяли фіксації зазначених тілесних ушкоджень у журналі реєстрації тілесних ушкоджень установи та повідомленні у правоохоронні органи.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​ Сенцов свідчив Гаазькому трибуналу про тортури російської ФСБ

Звільнений з російського полону український режисер Олег Сенцов дав свідчення для Гаазькому трибуналу щодо тортур, які до українських політв’язнів застосувала р....

Загрузка...

Це може бути цікавим

На Урале студента хотят исключить из вуза за подписку на ЛГБТ-паблик

Студент уральского вуза сообщил, что проректор заставил его забрать документы из‑за того, что он подписан на ЛГБТ‑паблик....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Рада декриміналізувала фіктивне підприємництво

Верховна Рада схвалила в цілому проект закону №1080 про внесення змін до Кримінального кодексу та Кримінального процесуального кодексу щодо зменшення тиску на біз....

Загрузка...
Загрузка...