Дешевше ніж таксі? Коли вигідно орендувати авто з водієм

У масштабах будь-якого населеного пункту автомобіль є найзручнішим засобом пересування. Він дає незалежність, забезпечує необхідну оперативність та бажаний комфорт. У великих містах мало хто вирушає, наприклад, до місця зустрічі з діловими партнерами на велосипеді або пішки, надаючи перевагу серед усіх видів транспорту саме машині.

Але не всі можуть сісти за кермо. Якщо ви не володієте посвідченням водія, або просто не маєте бажання самостійно водити транспортний засіб, то виручить послуга «оренда авто з водієм». Компанія 7cars, яка пропонує автомобілі в оренду в Києві та інших містах, стверджує: існує ціла низка ситуацій, коли брати машину з водієм не лише зручно, але й вигідно.

Переваги послуги

Думка, що транспортний засіб з водієм беруть напрокат тільки заможні люди, не зовсім вірна. Ця послуга стає все більш популярною серед тих, хто звик витрачати час та фінанси максимально ефективно.

 • Ви економите свій час. Більше немає необхідності прив'язуватися до розкладу транспорту, не потрібно чекати подачі машини, як у випадку з таксі. У будь-яку точку міста ви потрапите в потрібний час та за зручним для вас маршрутом.
 • Ви економите гроші порівняно з послугами таксі, якщо вам потрібне авто на цілий день або для кількох поїздок. Під час оренди ви платите лише за час прокату або кілометраж поїздки, тоді як у випадку з таксі доведеться оплатити кожен виклик, а також будь-які простоїв.
 • Немає додаткової плати за послуги водія. Усі витрати заздалегідь включені в договір оренди.
 • Не треба переживати за страховку та її оплату. Цей пункт також є обов'язковим при оформленні договірних відносин з прокатною компанією.
 • Не потрібно турбуватись також про місце зберігання, заправку авто, його підтримку в робочому стані: всі ці питання знаходяться в зоні відповідальності прокатної компанії.
 • Максимальний комфорт. Ви отримуєте машину тієї марки та класу, які співвідносяться з вашими уявленнями про зручність пересування та відповідають вимогам цілей поїздки. У разі необхідності машину можна завжди змінити на більш відповідну.
 • Правильно організований сервіс. Додаткова комплектація, допомога у виборі маршруту, цілодобова підтримка на дорозі від менеджерів компанії та самого водія допомагають закривати всі питання, що виникають у дорозі.
 • Повноправне використання чужого досвіду. Ділові поїздки, урочисті події, туристичні подорожі – досвідчені водії завжди підкажуть оптимальний маршрут. Шофер в орендованому авто зможе підтримати розмову, але при бажанні буде зосереджений тільки на виконанні своїх обов'язків.

Коли це вигідно?

Оренда автомобіля з водієм – послуга, призначена для тих, хто цінує свій час та вибирає високоякісний сервіс. При цьому вона не обмежується прокатом легкового транспорту. Орендувати також можна автобуси або мікроавтобуси.

 • Вирушаючи у поїздку незнайомим містом на орендованій машині з водієм, у комплекті з пересуванням ви можете отримати імпровізований екскурсійний тур по місцевих визначних пам'ятках. При цьому скорочується час на переїзд, оскільки досвідчений місцевий водій раціонально спланує маршрут, а також зможе керувати машиною вночі, поки ви відпочиваєте.
 • Виїжджаючи на корпоративний захід, можна перевезти всіх своїх колег відразу, що скорочує час на організацію. Комфортабельні мікроавтобуси, оснащені кондиціонером, перетворять будь-яку поїздку з виснажливого пересування на необтяжливий вояж.
 • Зустріч партнерів по бізнесу в аеропорту на орендованому транспорті з водієм додасть солідності та ненав'язливо підніме ваш статус в очах колег. Для організацій, які постійно потребують автомобіль для вирішення корпоративних питань, вигідною буде довгострокова оренда авто з водієм. Ця послуга дозволить вам відмовитися від додаткового найму співробітників, формування власного автомобільного парку та витрат на його обслуговування й утримання.

Таким чином, оренда автомобіля з водієм – це гарантія отримання безвідмовного в роботі авто та безпеки на дорозі, завдяки надійному професіоналу за кермом. Це оперативність в оформленні всіх необхідних документів та вирішенні організаційних питань.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Подвійна плата за квитанцію: як ще з українців здирають гроші при сплаті за комуналку?

Абоненти, які сплачують за комунальні послуги готівкою, двічі розраховуються за приймання квитанцій....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Житомире горел троллейбус с пассажирами

Пожар в троллейбусе удалось быстро ликвидировать....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Українські моряки залишаються у статусі обвинувачених у Росії

В Росії кримінальну справу стосовно моряків не припинили: адвокат....

Загрузка...
Загрузка...