Верховний суд Австрії вирішує: екстрадувати Фірташа в США

США вимагає від Австрії видати корупціонера-олігарха, на думку американських слідчих, Фірташа. 25 червня Верховний суд країни вирішить, чи має олігарх бути екстрадований в США.

Фирташ

Федеральна суддя Ребекка Палмаер в американському Чикаго відмовилася скасувати звинувачення у хабарництві проти Фірташа, повідомляє Дзеркало тижня

Поки український олігарх перебуває в Австрії, його бізнес спокійно викачує кошти з українців. Тим часом, США наполягають на видачі Фірташа американському правосуддю.

Верховний суд Австрії 25 червня вирішить, чи має український олігарх Дмитро Фірташ бути екстрадований в США. Рішення не є остаточним, воно може бути оскаржено.Це відбудеться після того, як наприкінці минулого тижня федеральна суддя Ребекка Палмаер в американському Чикаго відмовилася скасувати звинувачення у хабарництві проти Фірташа.

Про рішення, прийняте наприкінці минулого тижня і викладене на 39 сторінках, повідомили американські ЗМІ, передає Радіо Свобода.В обвинувальному висновку прокурорів містяться звинувачення Фірташа у змові з метою дати хабар в Індії для видобутку титану, використовуваного в реактивних двигунах.

Австрійські власті затримали Фірташа в 2014 році. Якщо Австрія прийме рішення про його екстрадицію, колишнього союзника українського експрезидента Віктора Януковича можуть видати Сполученим Штатам в липні.Фірташ заперечує правопорушення.

Його захист наполягає, що США не володіють юрисдикцією стосовно злочинів в Індії. Суддя Палмаер постановила, що ця справа може розглядатися в США, оскільки схема вплинула на чиказьку компанію Boeing.Компанія Boeing заявила, що розглядала можливість бізнесу з Фірташем, але ніколи не укладала з ним угод. Boeing не звинувачують у порушеннях у зв'язку з цією справою.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Зеленський розповів про ситуацію у розслідуванні загибелі Павла Шеремета

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вбивців Павла Шеремета буде знайдено....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Працівники Glovo знову збируться на протест

Попередня акція відбулась вчора, 22 липня....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Популярный бизнесмен Патох Каюмович Шодиев и его жизненный путь

Не все миллиардеры начинали с Гарварда и богатых родителей....

Загрузка...
Загрузка...