​Пільги на житлово-комунальні послуги відновлено. Але не всім

Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку рівненського міського управління праці та соцзахисту населення Ірина ШКЛЯРЕНКО, розповіла у коментарі ЗМІ, хто має право на вдновлення пільги.

Пільги на житлово-комунальні послуги відновлено. Але не всім

Тим пільговикам, яким після закінчення строку отримання житлової субсидії на опалювальний сезон не призначено житлову субсидію, з 1 травня автоматично відновлено пільги на житлово-комунальні послуги, повыдомляє сайт 7d.rv.ua.

Йдеться про тих, у кого розмір розрахованої житлової субсидії на неопалювальний сезон дорівнює «0» або має від’ємне значення. Та не всі пільговики цього року набули право на користування пільгами з оплати за житлово-комунальні послуги. Є категорії пільговиків, право на надання пільги яким визначається залежно від рівня їхніх доходів.

Отже, пільговим категоріям громадян, як-от учасники війни, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», діти війни, відповідно до Закону України «Про соціальний захист дітей війни», дружина (чоловік) (ЧАЕС) померлого громадянина (3-ї категорії), дитина (ЧАЕС) інвалід, відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», а також багатодітні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, прийомна сім’я, сім’я опікуна (піклувальника), відповідно до Закону України «Про охорону дитинства», пільги з оплати житлово-комунальних послуг надаються за умови, що розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні 6 місяців не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (станом на 1 січня 2019 року – 2690 грн).

Таким чином, пільговикам, що втратили право на пільги, доведеться сплачувати за надані житлово-комунальні послуги в повному обсязі.

Пільговикам, яким призначено житлову субсидію на домогосподарство на неопалювальний сезон, та згодом виявлено, що плата за комунальні послуги з урахуванням пільги була б меншою, слід звернутись до філій управління із заявою про припинення нарахування субсидії. Лише після цього таким громадянам при обрахунку вартості комунальних послуг враховуватиметься пільга.

Всі новини про субсидії в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Льготы и субсидии согласно с новым законом: как это будет

В Украине с 1 мая этого года вступил в действие новый закон о жилищно-коммунальных услугах....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Киевские школьники завоевали медали на международных олимпиадах

Ученики киевских учебных заведений заняли призовые места на двух международных олимпиадах....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В столице неизвестный пытался утопить женщину

Мужчина подплыл к женщине, посмотрел ей в лицо и, нажав двумя руками на голову, опустил ее под воду....

Загрузка...
Загрузка...