Nordica: авіарейс Київ–Таллінн буде відмінено з жовтня

Державіакомпанія Nordica з Естонії через збитковість припиняє свою роботу в Україні. Прямі рейси з Таллінна до Києва, Тронхейма, Вільнюса, Копенгагена і Відня в кінці жовтня 2019 року закриють.

Nordica

З зимового розкладу сезону 2019/2020 років маршрутна мережа перевізника скоротиться до трьох напрямків - зі столиці Естонії до Варшави, Стокгольму та Брюсселя. Про це повідомляє avianews.

Пасажирам, які купили квитки на скасовані рейси, в авіакомпанії пообіцяли переоформити бронювання або повернути гроші без застосування штрафних санкцій.

Всі комерційні ризики за цими маршрутами буде нести польська авіакомпанія LOT, яка з 1 липня займеться продажем квитків та наданням клієнтам сервісу, тоді як Nordica буде здійснювати рейси тільки на замовлення LOT.

"Сильна конкуренція і надлишок місць на маршрутах з Таллінна не дозволяють нам сьогодні працювати з прибутком", - пояснила рішення компанії член правління Nordica Крісті Оякяер.

Перевізник має намір зосередитися на виконанні рейсів на замовлення інших авіакомпаній. Завдяки цьому в Nordica розраховують зберегти чисельність флоту і персоналу.

Надалі в авіакомпанії не виключають можливості відновлення власних рейсів за умови поліпшення ситуації, пов'язаної з рівнем конкуренції на ринку.

Оперативні новини столиці читайте в розділі #Київград на Соцпорталі.

Як повідомлялося:

Коментарі

Новости партнеров

Загрузка...