На російському ТБ перша правда: Крим окупований

Вперше на російському ТБ росіянин стверджував, що Крим окупований, а там куди заходить Росія , виникають проблеми. Глядач сказав, що хтось, щось зробить, а він почуваю себе "ідіотом".

Несподівана ситуація виникла на росТБ, коли глядач у прямому ефірі розповів про неприємні ситуації, які виникають з ним з-за окупації Криму Росією та конфлікту з Грузією, про це пише "Обозреватель".

Росіянин в прямому ефірі свого національного телебачення визнав, що Крим це Україна, а РФ – окупант:

Я ось вважаю, що Крим це Україна, а Росія – окупант. Після того, як Крим "приєднали" до Росії, я був там. Як в "російському Криму" мені не хамили як ніде і ніколи. І нічого там не буде. Я по новому посту їздив. Ціни як були в чотири рази вище, так і залишилися. Ось стоїть Росії як тільки кудись залізти всюди проблеми. Ось навіщо мене російську людину виваляли в грязі.

Далі він продовжив:

Був я в Грузії. Батумі так розцвів. Туди зайшли такі гостинці як Hilton і Radisson. Все цвіте і пахне, красота. Але найнеприємніше для мене те, що якийсь депутат не те сказав, і ось приймають рішення не літати в Грузію. Я відчуваю себе ідіотом. Ось хтось накосяив, а я чомусь повинен відповідати за ці депутатські витівки.

Відео з дзвінком на пряму лінію опублікували в мережі. В ефірі РосТБ обговорювали заборону росіян літати до Грузії, і в студію додзвонився Юрій з Кемеровської області.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Україні різко подорожчали груші

Груші продаються значно дорожче ніж торік В Україні значно подорожчали груші....

Це може бути цікавим

В переходя киевского метро внезапно умер мужчина

Днем 28 января в Киеве в подземном переходе на станции метро "Харьковская" внезапно стало плохо мужчине....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Украине планируют выплачивать компенсации за задержки зарплат и стипендий

Законопроект о выплате компенсации украинцам из-за потери части доходов, связанной с нарушением сроков их выплаты, передал в Верховную Раду Кабинет Министров....

Загрузка...