NASA запустить 2 місії для вивчення Сонця

Основним завданням нових космічних місій NASA є дослідження Сонця. Крім того, вони вивчать взаємозвязок між зіркою та погодою на Землі.

NASA

Місії займуться, зокрема, вивченням того, як зірка впливає на космічну погоду. NASA заявило про те, що обрало дві нові місії з дослідження Сонця, розповів сайт Дзеркало тижня

Перша місія називається PUNCH (Polarimeter to Unify the Corona and Heliosphere). Вона сфокусується на сонячній короні і вивчить те, яким чином вона створює сонячний вітер. Вона буде включати в себе чотири супутники, які будуть стежити за сонячним вітром, а також відстежувати викиди речовини, які можуть впливати на космічну погоду поруч з Землею.

Друга місія - TRACERS (Tandem Reconnection and Cusp Electrodynamics Reconnaissance Satellites) – включає два апарати. Вони будуть вивчати те, яким чином магнітні поля навколо Землі взаємодіють з сонячними. У рамках процесу, відомого як магнітне перез'єднання, силові лінії поля різко перебудовуються, випускаючи частинки на дуже великій швидкості; деякі з цих частинок будуть спрямовані магнітним полем Землі в область, де TRACERS зможе їх спостерігати.

Магнітне перез'єднання може викликати спалахи і викиди речовини на Сонці, а також дозволяти частинкам сонячного вітру досягати Землі.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В Офисе президента рассказали, когда бы хотели провести выборы на всей территории Донбасса

Местные выборы на временно неподконтрольной Украине территории Донбасса могут состояться одновременно с местными выборами на всей территории Украины – 31 октябр....

Це може бути цікавим

В Киеве задержали мошенников, обманывавших пенсионеров

В столице на Куреневке задержали группу аферистов, которые обокрали минимум десять людей, включая пенсионеров....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В ПФУ посчитали, как за год выросла средняя пенсия

В октябре нынешнего года средний размер пенсий в Украине составил 3019,62 гривни....

Загрузка...