Саломе Зурабішвілі не погодилась з "православним союзом" з Росією

Грузі відмовилась на державному рівні на пропозицію ввійти у "Православний союз" з Росією. Це підтвердили парламент та президент Саломе Зурабішвілі.

Саломе Зурабішвілі

У парламенті Грузії зірвали засідання "Міжпарламентської асоціації православ'я". заявляє, що її країни не може бути "православного союзу" з Росією - країною, яка окупувала 20% грузинської території: Абхазію і Цхінвальський регіон. Про це розказали на сайті "Дзеркало тижня".

"Який православний союз може існувати з тієї країною, яка є окупантом не тільки наших територій, але і бореться з релігією, християнськими правилами... Тут немає нічого православного! Для Росії це звичайний метод, коли релігія використовується для досягнення політичних цілей", - написала у четвер у соціальних мережах Зурабішвілі.

В Тбілісі перед цим не відбулося заплановане засідання Міжпарламентської асоціації православ'я, яка повинна була прийняти участь російська делегація.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Для высадки на Марсе нашли подходящее место

На Марсе нашли место для высадки миссии, отвечающее основным условиям - безопасности и наличию воды....

Це може бути цікавим

​Зрозуміло про складне: за що наприкінці 2019 року дають Нобелівку

Також цього року оголосили лауреатів премії з літератури не тільки за 2019-й, але й за 2018 рік....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​У Латвії створили «брутальний» шестиколісний позашляховик

Компанія Dartz, яка займається виробництвом броньованих автомобілів в Латвії, опублікувала в своєму інстаграмі комп'ютерне зображення нового проекту....

Загрузка...