Канадський режисер Гордон фон Штайнер зняв фільм про Троєщину

Гордон фон Штайнер, канадський режисер відзняв кінострічку про життя підлітків на Троєщині. Він хотів показати історію мужності, чуттєвості і пристрасті головних героїв.

Він раніше працював над рекламами Dior, Louis Vuitton, Prada, Versace, Givenchy, Jacquemus, а також фотограф Стюарт Вайнкофф представили в Нью-Йорку виставку Troya, присвячену Троєщині. Частиною виставки став міні-фільм про хлопців, які живуть в спальному районі, повідомляє L'Officiel.

Troya – це мультимедійна інсталяція, що поєднує реальність і вимисел і відображає інтимний погляд режисера на групу молодих людей, що живуть на Троєщині (або Трої). У своєму проекті фотограф і режисер хотіли показати історію мужності, чуттєвості і пристрасті головних героїв.

Одного з героїв зіграв модель Паша Гоц. Зйомки фільму проходили не тільки на Троєщині, але по всьому Києву, а допомагала канадському режисеру студія Radioaktive Film.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі.

Ще цікаво:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Украина отмечает День независимости

Украина получила независимость в 1991 году....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Украине впервые за 8 лет выступили Gogol Bordello

Gogol Bordello исполняют гремучую смесь из панка и этнической музыки, в том числе карпатских ромов, о родственных связях с которыми Гудзь неоднократно заявлял....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Как чат-боты улучшают нашу жизнь

Еще не так давно для многих робот был машиной, созданной по подобию человека....

Загрузка...
Загрузка...