В США здійснений наймасовійший політ конвертопланів Bell V-22 Osprey

Конвертоплани Bell V-22 Osprey здійснили свій самий масовий політ єдиним строєм у Каліфорнії, в США. У строю було 26 бойових машин.

Bell V-22 Osprey

Це єдиний конвертоплан у світі, який масово виробляється та стоїть на озброєнні. Під час навчань Корпусу морської піхоти США на базі Marine Corps Air Station Miramar в Каліфорнії конвертоплани морських піхотинців здійснили масовий політ.

26 конвертопланів Bell V-22 Osprey вчинили одночасний зліт та строєм пройшли над місцем навчань разом із важкими десантними вертольотами морської піхоти Super Stallion.

Bell V-22 Osprey – єдиний конвертоплан у світі, який масово виробляється та стоїть на озброєнні; екіпаж літаючої машини становить 3-4 людини, може нести в собі від 24 до 32 десантників. 280 машин числяться у штаті Корпусу морської піхоти США, ще 49 – у штаті Командування сил спеціальних операцій ВПС США.

Розробка літаючої машини велася протягом 30 років компанією Bell. Випускається у шести типах, кожен з яких також має низку власних модифікацій. За роки експлуатації конвертоплана у ВПС США з різних причин (переважно технічного характеру) було втрачено мінімум 17 машин.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У ЦВК повідомили, скільки дільниць відкрилися з запізненням

В Україні станом на 11 годину відкрилися всі виборчі дільниці, з них 27 – із запізненнямПро це повідомила голова ЦВК Тетяна Сліпачук на брифінгу в неділю....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Сім подруг купили розкішний будинок, щоб жити в ньому разом на пенсії

Вийти на пенсію і поселитися разом зі своїми кращими подружками в красивому місці, де навколо лише природа - що може бути краще? Сім жінок з Китаю знайомі вже більше....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Кому культура? Мінкульт цікавиться в українців, що ті чекають від музеїв та бібліотек

Міністерство культури складає мінімальний культурний кошик для українців Міністерство культури України провдить загальне анкетування....

Загрузка...
Загрузка...