Міст Кличко подорожчав на 74 мільйона гривен

Вартість будівництва мостового переходу між парками "Хрещатий" та "Володимирська гірка" зросла до 419 млн гривень. Сьогодні підписаний договір про дофінансування "Мосту Кличко" ще на 74 миллиона гривен.

Міст Кличко

Комунальне підприємство КМДА "Інженерний центр" 23 травня оголосило про намір укласти з ТОВ "Спецбуд-Авто" договір на проведення додаткових робіт по будівництву мостового пішохідно-велосипедного переходу між парками "Хрещатий" та "Володимирська гірка" вартістю 73,81 мільйона гривень, повідомив сайт Економічна правда.

Для цієї закупівлі була застосована переговорна процедура, оскільки додаткові роботи технічно пов’язані з первинним договором підряду вартістю 255,57 млн грн, укладеним цими ж сторонами 7 грудня 2018 року.

Невдовзі після початку будівництва мостового переходу КП "Інженерний центр" замовив коригування проектної документації. 2 травня було отримано позитивний експертний звіт по ній. Скоригована проектна документація передбачає додаткові роботи з будівництва мосту між парками "Хрещатий" та "Володимирська гірка".

Це, зокрема, зміна та встановлення елементів конструкції мосту, влаштування зовнішніх інженерних мереж та освітлення, влаштування фонтану у парку "Володимирська гірка", збільшення обсягів благоустрою та озеленення території та додаткові обсяги перекладки існуючої мережі дощової каналізації.

Замовлені додаткові роботи повинні бути виконані до 30 серпня цього року. Джерело фінансування – кошти міського бюджету.

Нагадаємо, кошторисна вартість будівництва мостового пішохідно-велосипедного переходу між парками "Хрещатий" та "Володимирська гірка" загалом зросла до 419 млн гривень.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі.

Ще цікаво:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Медицинскую систему Украины откроют для частного капитала - Гончарук

В нынешнем году правительство Украины проведет сложные реформы в сфере здравоохранения, которые откроют ее для частного капитала....

Це може бути цікавим

Болезнь Паркинсона связали с проживанием возле проезжей части

В связи со старением населения Земли ученые пытаются найти причины развития болезней Альцгеймара, Паркинсона и прочих заболеваний, свойственных для людей приклон....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Павло Розенко розповів про "депутатські зарплати" в деталях

Екс-віце-прем'єр — міністр соціальної політики Павло Розенко заявив, що, за його інформацією, зарплати українських топ-чиновників підняли у 3,5−5 разів, а зарплату ....

Загрузка...