Гриценко хоче альянс із Саакашвілі і очолити уряд

Анатолій Гриценко заявив про готовність очолити уряд після дострокових виборів в Раду.

Гриценко хоче альянс із Саакашвілі і очолити уряд

Про це він сказав на з'їзді партії Громадянська позиція, пише Укрінформ.

- Якщо довірять, я готовий очолити і сформувати уряд, і воно спрацює точно краще, ніж нинішнє, — сказав лідер політичної сили.

Гриценко додав, що його команда готова зайняти посади у виконавчій владі.

- Ми готові і будемо брати участь у формуванні та більшості, і уряду, делегувати своїх людей на всі рівні виконавчої влади, — підкреслив він.

Гриценко додав, що його партія не буде в опозиції ні в якому разі.

- Є партійне рішення, що якщо нинішня президентська команда робить правильні справи, не допускаються грубі помилки, призначаються правильні люди з правильною мораллю і комусь із наших пропонують, навіть зараз, йти працювати в одній команді, — вони підуть, — резюмував політик.

Напередодні Гриценко заявляв, що хотів би об'єднатися з партією Міхеїла Саакашвілі Рух нових сил. Нагадаємо, що Саакашвілі відмовися очолити партію "Удар" Віталія Кличка.

У той же час, політичні експерти, які вже почали прогнозувати розклади в наступному парламенті назвали «Батьківщину» найкращим союзником для «Слуги народу».

Тимошенко, Зеленський, коаліція

Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов висловив припущення, що після парламентських виборів партія «Слуга народу» ініціюватиме формування коаліції, де головним партнером стане «Батьківщина», а її лідер – Юлія Тимошенко – прем'єр -міністром.

- Тимошенко – це фаховий і досвідчений політик високого рівня, якого нині не має команда чинного Президента, – наголосив експерт.

Такої ж думки дотримується політолог Дмитро Корнєйчук: «Насправді у президентської партії «Слуга народу», враховуючи рейтинги політсил, що проходять до Ради, є тільки один варіант формування проукраїнської та прозахідної коаліції. Разом із Тимошенко та партією «Батьківщина».

- Зеленський по багатьох питаннях уже почав говорити словами Юлії Володимирівни – доповнює колегу Костянтин Бондаренко. – Призначення на ряд ключових посад євроатлантистів, заяви про необхідність запровадження більш жорстких санкцій щодо Росії. Це свідчить про те, що Зеленський схиляється до коаліції з «Батьківщиною», а не з біло-блакитною опозицією.

Усі експерти відкидають коаліцію «Слуги народу» із «Солідарністю» Петра Порошенка та «Опоблоком», за яким стоїть кум Путіна Віктор Медведчук. У першому випадку союз не має сенсу, оскільки Володимир Зеленський прийшов «не по приколу» змінити саме ту владу, яку уособлює Порошенко. У другому випадку об’єднання неможливе не лише з ідеологічних міркувань, а й з огляду на інтереси держави – територіальних поступок Росії не буде!

Директор Інституту майбутнього Віктор Андрусів акцентує увагу на ще одному цікавому аспекті: як кількість учасників майбутньої коаліції впливатиме на її життєздатність. За словами експерта, коаліція в парламенті буде стабільною тільки тоді, коли її сформують два суб’єкти.

- Дві політсили знайдуть взаємовигідні компроміси. Якщо коаліцію утворять три суб’єкти, вона буде нестабільною, і років за два слід буде очікувати нових дострокових виборів, – припускає Віктор Андрусів.

Голова Інституту публічної політики і консалтингу ІНПОЛІТ Сергій Биков повторив тезу, яку вже не раз озвучували провідні експерти: якщо «Слуга народу» і «Батьківщина» сформують коаліцію, Тимошенко втретє стане прем’єр-міністром.

Всі новини про вибори 2019 в Україн читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Протеиновая революция приведет к росту рынка альтернативного мяса до $240 млрд

Благодаря развитию новых технологий и изменениям в рационе потребителей мясной рынок достигнет $2,7 трлн к 2040 году, считают аналитики Аналитики инвестиционной ком....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Киеве при строительстве очередного ТРЦ хотя вырубить часть леса

Новый торгово-развлекательный центр "Лесная" в Киеве на одноименном массиве хотят разместить на части зеленой зоны....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Как звучит архитектура Украины

Необычный музыкально-визуальный проект уже успел записать два эпизода: в дворцово-паркового комплексе Качановка и на берегах киевского водохранилища в Вышгороде....

Загрузка...
Загрузка...