Бум у будівництві України: піднялась на 110 позицій в рейтингу

Бум у будівництві - за 2 роки економічне зростання і система кредитування населення дозволили розвинути галузь. Тепер Україна займає 30 місце, замість 140-го по кількості дозволів на будівництво.

новобудівля Києва

За останні два роки Україна піднялась у рейтингу Doing Business за показником "Отримання дозволів на будівництво" з 140-го місця на 30-те.

Заступник голови Мінрегіону Лев Парцхаладзе заявив:

За два роки ми піднялися в рейтингу Doing Business щодо отримання дозволів на будівництво на 30-те місце з 140-го місця.

Він додав, що процедура отримання дозволів на будівництво наразі в Україні є спрощеною і передбачає лише 5 етапів замість 55, які були раніше, а строк очікування таких дозволів скорочено до 60 днів.

За словами Парцхаладзе, увійти до десятки кращих у рейтингу Doing Business за будівельним показником Україні заважає наявність пайової участі в у розвитку інфраструктури населеного пункту, яка несе в собі певні корупційні ризики.

Далі він сказав:

Відтак, за статистикою, за минулий рік до державного бюджету повинно було надійти 3,5 млрд грн пайової участі. По факту надійшло близько 1 млрд грн, і лише 1% цих коштів був використаний за цільовим призначенням

Він додав, що наразі система пайової участі Україні не працює так, як це передбачено законодавством, тому її потрібно скасувати.

Нагадаємо, Україна посіла 71 місце серед 190 країн світу у рейтингу легкості ведення бізнесу, який підготував Світовий банк, піднявшись на 5 позицій за останні 3 роки.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В платежках появится новая графа: стало известно, как украинцы будут платить в июле

В платежках Укренерго появится новая графа....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Протягом доби в зоні ООС відбулося сім ворожих обстрілів

Бойовики в зоні проведення ООС активізувалися, провівши сім обстрілів протягом доби....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Киеве пропал подросток

В столице пропал мальчик 2016 года рождения....

Загрузка...
Загрузка...