Бум у будівництві України: піднялась на 110 позицій в рейтингу

Бум у будівництві - за 2 роки економічне зростання і система кредитування населення дозволили розвинути галузь. Тепер Україна займає 30 місце, замість 140-го по кількості дозволів на будівництво.

новобудівля Києва

За останні два роки Україна піднялась у рейтингу Doing Business за показником "Отримання дозволів на будівництво" з 140-го місця на 30-те.

Заступник голови Мінрегіону Лев Парцхаладзе заявив:

За два роки ми піднялися в рейтингу Doing Business щодо отримання дозволів на будівництво на 30-те місце з 140-го місця.

Він додав, що процедура отримання дозволів на будівництво наразі в Україні є спрощеною і передбачає лише 5 етапів замість 55, які були раніше, а строк очікування таких дозволів скорочено до 60 днів.

За словами Парцхаладзе, увійти до десятки кращих у рейтингу Doing Business за будівельним показником Україні заважає наявність пайової участі в у розвитку інфраструктури населеного пункту, яка несе в собі певні корупційні ризики.

Далі він сказав:

Відтак, за статистикою, за минулий рік до державного бюджету повинно було надійти 3,5 млрд грн пайової участі. По факту надійшло близько 1 млрд грн, і лише 1% цих коштів був використаний за цільовим призначенням

Він додав, що наразі система пайової участі Україні не працює так, як це передбачено законодавством, тому її потрібно скасувати.

Нагадаємо, Україна посіла 71 місце серед 190 країн світу у рейтингу легкості ведення бізнесу, який підготував Світовий банк, піднявшись на 5 позицій за останні 3 роки.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На киевском рынке торговали товарами из кошачьего меха

На рынке "Сириус" недалеко от вокзала покупатели нашли изделия из кошачьих шкурок....

Це може бути цікавим

З рік при спробі перетину лінії зіткнення померло 40 людей

21 січня при перетині лінії зіткнення у Станиці Луганській померла людина....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Одкровення від Тимофія: як автор трудової реформи заганяє себе у пастку

Як відомо, автор проекту закону про працю заперечив в Facebook можливість звільнення без причини....

Загрузка...