Аеропорт "Бориспіль" скасував знижений тариф в новому паркінгу

Тариф "одна гривня - одна година" в новому паркінгу аеропорту "Бориспіль" скасовано. Це була заохочувальна акція з обмеженим часом дії.

паркінг аеропорту "Бориспіль"

Аеропорт "Бориспіль" завершив дію спеціального тарифу 1 гривня/година на новому багаторівневому паркінгу поруч з терміналом D, який був введений на період тестування обладнання нового комплексу.

Тепер на стоянці діють стандартні тарифи. Плата за розміщення автомобіля на всіх чотирьох поверхах становить 30 грн на годину.

На перших двох поверхах діє знижений тариф за добове розміщення - 300 грн/добу.

Таким чином, якщо пасажир хоче залишити свій автомобіль на тривалий час, йому необхідно припаркувати його на перших двох поверхах. У разі, якщо машина буде залишена на третьому або четвертому поверхах паркінгу, буде застосовуватися тільки годинний тариф, який передбачає плату 720 грн на добу (24 години*30 грн/год).

Перша черга багаторівневого паркінгу відкрита 23 травня 2019 року. Вона зведена на кошти аеропорту "Бориспіль" і може розмістити одночасно 1019 автомобілів.

Також на території підприємства діють кілька стоянок для тривалого розміщення автомобілів, на яких діє ціна 80 грн/добу, однак у зв'язку зі зростанням пасажиропотоку на них може не бути вільних місць.

Оперативні новини столиці читайте в розділі #Київград на Соцпорталі.

Як повідомлялося:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Талісманом Олімпіади-2022 в Пекіні стала панда

Організатори зимової Олімпіади 2022 року в Пекіні представили талісман ігор....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Бюджет-2020 сократил расходы на субсидии. Министр уверенна, что средств хватит

Проект госбюджета на 2020 год уменьшит на 7,5 млрд финансирование субсидий, однако количество получателей не сократится....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​У Києві автомобіль влетів у тролейбус: постраждалих затиснуло

Автомобіль «Лада» та тролейбус зіштовхнулися у Голосіївському районі Києва....

Загрузка...
Загрузка...