Зеленський визначився з посадою Абрамавичуса. Призначать в Укроборонпром

Айвараса Абрамавичуса планують призначити в наглядову раду державного концерну "Укроборонпром". Зараз він радник президента.

Айварас Абрамавичус

У Зеленського визначили посаду для Абромавичуса. Його посада буде мати пряме відношення до "Укроборонпрому", по інформації Дзеркало тижня.

Колишнього міністра економіки та радника президента Володимира Зеленського Айвараса Абрамавичуса планують призначити в наглядову раду державного концерну "Укроборонпром".

Про призначення Абромавичуса за квотою президента планують оголосити в середу, 12 червня.

Раніше, вже після інавгурації Володимира Зеленського, Абромавічус обговорював із командою президента своє майбутнє призначення. Найпривабливішим місцем роботи для себе тоді він називав "державні підприємства і уряд".

Раніше Абромавічус заявляв, що державний концерн "Укроборонпром" потребує заміни менеджменту і виступив проти його ліквідації.

Наглядова рада "Укроборонпрому" — вищий орган управління концерну. До його складу входять п'ять членів, три з яких — за квотою президента, і ще два — від Кабінету міністрів. Члени наглядової ради призначаються на п'ять років і працюють на громадських засадах, але їх повноваження можуть бути достроково припинені.

У повноваження наглядової ради "Укроборонпрому" входять затвердження стратегії розвитку, фінансових та інвестиційних планів і показників діяльності, контроль за використанням об'єктів держвласності концерну. Саме НС може ініціювати проведення перевірок та аудиту фінансово-господарської діяльності концерну, залучати до відповідальності посадових осіб, а також подавати Кабміну пропозиції щодо реорганізації або ліквідації "Укроборонпрому".

Нагадаємо, Айвараса Абромавичуса особисто запросив у команду президент України Петро Порошенко. Він надав йому українське громадянство і звернувся до фракції "Солідарність" з пропозицією висунути його на посаду міністра економічного розвитку і торгівлі.

У лютому 2016 року міністр економіки Абромавічус заявив про свою відставку. Коли у нього запитали про причини, він сказав, що не хоче, щоб на нього тиснули окремі політики.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В Деснянском районе Киева столкнулись три автомобиля: есть пострадавший

Один человек пострадал в результате ДТП, которое произошло в Деснянском районе Киева вечером в среду, 20 ноября....

Це може бути цікавим

Nobilitet 2019: Наука може стати ближчою до людей, або "який ти науковець?"

Валерія Лошманова: Нобелівку у Стокгольмі завжди вручають 10 грудня, а оскільки ми хотіли зробити івент напередодні – справжню препаті вручення Нобелівки, то нам ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Украине похолодает до 12 градусов мороза

К концу недели в некоторых областях Украины температура воздуха опустится до 12 градусов мороза....

Загрузка...