Зеленський визначився з посадою Абрамавичуса. Призначать в Укроборонпром

Айвараса Абрамавичуса планують призначити в наглядову раду державного концерну "Укроборонпром". Зараз він радник президента.

Айварас Абрамавичус

У Зеленського визначили посаду для Абромавичуса. Його посада буде мати пряме відношення до "Укроборонпрому". Колишнього міністра економіки та радника президента Володимира Зеленського Айвараса Абрамавичуса планують призначити в наглядову раду державного концерну "Укроборонпром".

Про призначення Абромавичуса за квотою президента планують оголосити в середу, 12 червня.

Раніше, вже після інавгурації Володимира Зеленського, Абромавічус обговорював із командою президента своє майбутнє призначення. Найпривабливішим місцем роботи для себе тоді він називав "державні підприємства і уряд".

Раніше Абромавічус заявляв, що державний концерн "Укроборонпром" потребує заміни менеджменту і виступив проти його ліквідації.

Наглядова рада "Укроборонпрому" — вищий орган управління концерну. До його складу входять п'ять членів, три з яких — за квотою президента, і ще два — від Кабінету міністрів. Члени наглядової ради призначаються на п'ять років і працюють на громадських засадах, але їх повноваження можуть бути достроково припинені.

У повноваження наглядової ради "Укроборонпрому" входять затвердження стратегії розвитку, фінансових та інвестиційних планів і показників діяльності, контроль за використанням об'єктів держвласності концерну. Саме НС може ініціювати проведення перевірок та аудиту фінансово-господарської діяльності концерну, залучати до відповідальності посадових осіб, а також подавати Кабміну пропозиції щодо реорганізації або ліквідації "Укроборонпрому".

Нагадаємо, Айвараса Абромавичуса особисто запросив у команду президент України Петро Порошенко. Він надав йому українське громадянство і звернувся до фракції "Солідарність" з пропозицією висунути його на посаду міністра економічного розвитку і торгівлі.

У лютому 2016 року міністр економіки Абромавічус заявив про свою відставку. Коли у нього запитали про причини, він сказав, що не хоче, щоб на нього тиснули окремі політики.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Петра Порошенко вызовут на допрос

Порошенко ждет допрос....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Україні за реформу дитсадків візьмуться жіночі організації

Недостатня кількість дитячих садочків та їх скорочений графік роботи не дозволяє українським жінкам повноцінно проявляти економічну активність....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

КСУ признал роспуск Рады законным. Выборы пройдут в июле

Таким образом внеочередные парламентские выборов пройдут через месяц, 21 июля....

Загрузка...
Загрузка...