Україна на 30% збільшила експорт цукру

За підсумками травня цього року Україна на 30% збільшила експорт цукру порівняно з квітнем. Однак, в цілому, за підсумками маркетингового року обсяги цукру поставленого на зовнішні ринки зменшилися.

Україна на 30% збільшила експорт цукру

Про це повідомляє Укрцукор, передає Соцпортал

За травень поточного маркетингового року українські виробники експортували 41,3 тис. т цукру, що майже на 30% більше ніж в квітні.

Основним імпортером українського цукру в травні залишається Азербайджан- майже третина усіх поставок місяця (29%). Значні обсяги відправились до Туреччини та Таджикистану – 17% і 16% відповідно.

Однак, за вересень – травень 2018/2019 МР експортовано 378,2 тис. т цукру, що на 13% менше ніж за аналогічний період минулого року.

Зазначається, що за оцінками експертів, в наступному сезоні кількість працюючих цукрових заводів скоротиться з 42 до 34, а виробництво цукру очікується на рівні 1,1-1,2 млн т.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Рівному з допомогою каліфорнійських черв’яків перероблятимуть опале листя

У Рівному наступного року встановлять 150 компостерів для переробки опалого листя за допомогою в біогумус каліфорнійського черв’якаПро це повідомляє Четверта вла....

Це може бути цікавим

Як дізнатися реальний автопробіг машини

При купівлі автомобіля перш за все потрібно перевірити його документиПід час купівлі вживаного авто слід уважно перевірити документи....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Как стать аспирантом в Германии: инструкция

Учиться в аспирантуре в Германии можно бесплатно....

Загрузка...