У виборчі перегони вже включилися 135 офіційно зареєстрованих кандидатів

На сьогоднішньому засіданні ЦВК зареєструвала 17 кандидатів у мажоритарних округах та ще двом відмовила у реєстрації. Всього, станом на сьогодні вже зареєстровано 135 кандидатів у депутати.

У виборчі перегони вже включилися 135 офіційно зареєстрованих кандидатів

Про це повідомляє прес-служба ЦВК, передає Соцпортал.

12 червня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Комісія внесла зміни до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 31 травня 2019 року № 919.

Окрім того, Комісія зареєструвала 17 кандидатів у народні депутати України, які балотуються в ОВО у порядку самовисування, а саме: Кістіона В.Є. – в ОВО № 11, Волкова В.П. – в ОВО № 25, Корінного О.Д. – в ОВО № 26, Лампіку Т.В. – в ОВО № 28, Недаву О.А. – в ОВО № 47, Весьолкіна В.Ю. – в ОВО № 51, Ленка М.М. – в ОВО № 52, Весьолкіну А.О. – в ОВО № 60, Мінька С.А. – в ОВО № 80, Красюка В.Ф. – в ОВО № 113, Беженара В.М. – в ОВО № 133, Карташева Д.В. – в ОВО № 142, М’ялика В.Н. – в ОВО № 155, Мельниченка В.В. – в ОВО № 193, Карпича Р.Р. – в ОВО № 213, Гарницького П.П. – в ОВО № 216, Бігуна П.А. – в ОВО № 222.

Всього, станом на 12 червня в одномандатних виборчих округах зареєстровано 135 кандидатів у народні депутати України, в тому числі: які балотуються у порядку самовисування – 128, висунутих політичним ипартіями – 7.

Також зареєстровано довірених осіб деяких кандидатів у народні депутати України, зареєстрованихв одномандатних виборчих округах.

Окрім того, Комісія відмовила в реєстрації 2 кандидатів у народні депутати України: Коваля В.Д., висунутого на позачергових виборах народних депутатів України в порядку самовисування в ОВО № 169, Тарасова І.О., висунутого Ліберально-демократичною партією України в ОВО № 163, у зв’язку з відсутністю документів, зазначених відповідно у частинах першій та другій статті 55 виборчого закону.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Стало известно, сколько теряет Украина из-за контрабанды: цифры удручающие

Конттрабанда - хроническая болезнь украинской экономики....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Впервые в Киеве: «Госпел хор» споет песни из легендарного мультфильма «Король Лев»

5 июля в Caribbean Club Concert Hall вживую прозвучат песни и музыка из легендарного мультфильма «Король Лев» в исполнении «Госпел хора» (Gospel Company)....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Москве на людей нападают ядовитые пауки

Ужe двoиx yкycили кapaкyты из poдa чepныx вдoв....

Загрузка...
Загрузка...