Стало відомо, коли оголосять пороговий бал ЗНО

Мінімальну кількість балів, яка дозволяє пройти поріг «склав/не склав» зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики та фізики оголосять 13 червня.

зно прохідний бал

О 10:00 розпочнеться засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО, повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

Поріг— це мінімальна кількість тестових балів, яку має набрати учасник за виконання сертифікаційної роботи, щоб отримати оцінку у шкалі 100-200 балів і мати можливість брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти України.

До складу експертної комісії входять фахівці — працівники Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук, Національної академії педагогічних наук, Українського і регіональних центрів оцінювання якості освіти, закладів освіти та інших установ і організацій.

Засідання експертної комісії транслюватиметься в режимі онлайн на сторінках у Фейсбук Українського центру оцінювання якості освіти та Міністерства освіти і науки України.

Засідання експертної комісії зі встановлення порога «склав/не склав» з іноземних мов, біології відбудеться 19 червня, з історії України, географії, хімії – 21 черня.

Результати учасників за шкалами 100–200 балів і 12-бальною (із предметів, результати тестувань з яких зараховують як оцінку за ДПА) буде розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання наступного дня після кожного засідання експертної комісії.

Всі новини освіти, вступу та ЗНО читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Куди піти в грудні: Національна опера України

17 грудня - балет «За двома зайцями» (Ю....

Це може бути цікавим

​В ПФУ рассказали, какой категории пенсионеров выплаты пересчитывают ежемесячно

В Украине тем, кто достиг 65-летнего возраста, выплаты пересчитывают ежемесячно....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Днепре из кранов пошла черная вода

Черная вода пошла из кранов квартир жителей одного из жилмассивов Днепра в четверг, 21 ноября....

Загрузка...