На Київщині повідомляють про брудні виборчі технології

Виборча до Верховної ради України стартувала, а разом з нею традиційно почалося використання замовного компромату, використання «чорних» виборчих технологій та маніпуляцій, вважають у Благодійному фонді Олександра Ференця «Фортеця».

На Київщині повідомляють про брудні виборчі технології

Так, нещодавно Центральна виборча комісія України зареєструвала кандидатом у народні депутати по 92 виборчому округу, в який входить Білоцерківський, Таращанський, Тетіївський, Володарський, Ставищенський та частина Сквирського районів Ференця Олександра Володимировича 1967 року народження. Практично повного тезку громадського діяча, голови благодійного фонду «Фортеця» Ференця Олександра Борисовича.

Про це сам Олександр Ференець написав у Фейсбуці.

- Такі маніпуляції здійснюють для того, щоб прихильники Олександра Ференця, ймовірного кандидата в депутати по 92 округу, просто заплутались та у виборчому бюлетені поставити галочку навпроти фіктивного «Ференця». Завдання таких фіктивних кандидатів не перемогти, а відтягнути голоси, тим самим збільшити шанси на перемогу одного з конкурентів, - повідомили журналістам у Фонді.

Цікаво, що станом на 10 червня по 92 округу ще не було зареєстровано жодного іншого кандидата, окрім однофамільця Ференця.

На Київщині повідомляють про брудні виборчі технології

- Виходить, що процес виборів по 92 округу вже розпочався з маніпуляцій та фальсифікацій. У цій ситуації залишається лише інформувати суспільство про такі ганебні випадки, адже зняти з реєстрації таких кандидатів-клонів через юридичну площину неможливо, - резюмують у фонді.

Всі новини про вибори 2019 в Україн читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Де активно євроінтегруються : Мапа

Регіони - лідери України з євроінтеграції Найбільша кількість підприємств з європейським капіталом зареєстрована у Дніпропетровській і Харківській областях....

Це може бути цікавим

Трудові книжки відтепер у цифровому форматі

Пенсійний Фонд України презентував електронні трудові книжки ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Дотаційна пенсія. Кому вона доступна

Деякі категорії громадян мають право на дотаційну пенсіюПро те, хто може на неї претендувати йдеться в Законі “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”....

Загрузка...