Молодіжна збірна України: перемогли Італію, тепер у фіналі ЧС-2019

Футбольна "Молодіжка" здобула мінімальну перемогу над збірною Італії з рахунком 1:0. Тепер українці під керівництвом Олександра Петракова зіграють у фіналі.

Футбольна "Молодіжка"

Українці зуміли мінімально обіграти Італію. В Гдині (Польща) відбувся півфінальний поєдинок молодіжного Чемпіонату світу серед гравців до 20 років, в якому зустрічалися збірні України та Італії.

Підопічні Олександра Петракова зуміли здобути мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

Єдиний м'яч на 65-й хвилині забив Сергій Булєца, а з 80-ї хвилини українці грали в меншості після видалення Дениса Попова. В доданий час італійці зрівняли рахунок, але арбітр скасував гол за фол в атаці після перегляду повтору.

Всі футбол новини дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.