В МОЗ розповіли про електронні картки пацієнтів

Міністерство охорони здоров`я ставить перед собою мету, аби до кінця 2023 року всі рішення в системі ухвалювалися на основі електронних даних.

медреформаПро це на своїй сторінці в Facebook пише в.о. голови МОЗ Уляна Супрун.

За її словами, наразі в системі Helsi.me активно розробляється кабінет пацієнта, де буде збережено всю інформацію, потрібну для лікаря.

Ключовий принцип системи — дані вносяться в комп’ютер, за потреби їх друкують.Це передусім збереже час лікаря. Лікар не буде вносити дані з паперу в комп’ютер, а одразу писатиме їх там. В майбутньому кожен пацієнт матиме доступ до інформації зі смартфону або ноутбуку. За потреби інформацію можна буде роздрукувати, - пише Супрун.

Вона наголошує, що лікарю не потрібно буде заповнювати безліч форм купу разів.

Дані пацієнта підтягуються, коли вони потрібні лікарю. Лікар буде вносити дані в базу, далі працює система. Менше людської праці та непотрібних повторних втручань = збереження часу на спілкування та лікування пацієнта, - йдеться у повідомленні..

Також, за її словами, електронна система дозволяє ефективний розподіл ресурсів та планування. Дані, що буде збирати система, дають можливість аналізувати епідеміологічні тренди та покриття імунізацією.

Нваразі ж, як вкащзано, рівень комп’ютеризації медзакладів, що надають первинну медичну допомогу, зріс з 3% до 97% менш ніж за рік. До електронної системи eHealth вже приєдналися 1966 медичних закладів, 24,6 тисячі лікарів. Декларацію з сімейним лікарем в системі уклали 27,8 мільйона українців. Крім цього із системою працюють 1162 аптеки та майже 10 тисяч фармацевтів.

Більше про медичну реформу в Україні в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Українцям виплатили за лікарняні понад 4,5 млрд. гривень

Протягом першого півріччя поточного року Фонд соціального страхування профінансував лікарняні на загальну суму понад 4,5 млрд....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Полиция: зарегистрировано более 600 нарушений избирательного законодательства перед выборами, открыто 38 дел

Больше всего правонарушений связано с незаконной агитацией - 354 случая Полиция Киева за период предвыборной кампании на внеочередных выборах в Верховную Раду зар....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Дихайте глибше. В столиці встановили станцію моніторингу якості повітря

Прилад перевіряє в режимі реального часу не тільки концентрацію пилу, а й рівень оксиду азоту, сірки, озону і чадного газу та вимірює температуру і вологість У Дар....

Загрузка...
Загрузка...