Омелян: Авіаперевезення зросли, черга на перевезення "Укрзалізницею"

Зростання авіаперевезень та на "Укрзалізниці" досягло 30-50%. Про це повідомив Володимир Омелян, міністр інфраструктури.

Володимир Омелян, Міністр інфраструктури.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян вважає швидке зростання української авіаційної галузі прикладом успішності реформ уряду Володимира Гройсмана, сповістив сайт Мета

Про це він сказав в інтерв’ю "Голосу Америки", перебуваючи у Лондоні 7 червня.

"Ми побили усі європейські рекорди росту авіасполучення. Аеропорти ростуть з темпами 30-50% і вище. Завдяки тій реформі, через встановлення нормального прозорого конкурентного ринку, яку ми провели, авіаперевезення подвоїлися", – розповів Омелян.

Омелян сказав:

Мене сильно непокоїть "Укрзалізниця", бо її потенціал перевезення вантажів і пасажирів величезний. "Укрзалізниця" довго була державою в державі зі своїми правилами, з диким впливом політичних груп та олігархів. Я б дуже хотів, щоб ця реформа вдалася. Як кожен українець помітив реформу авіації, коли за квитки платять майже в 10 разів менше, так успішну реформу "Укрзалізниці" помітить кожен українець", – додав міністр інфраструктури.

Також, за його словами, Україна вперше з 1980-х років почала капітальне будівництво автошляхів, створивши прозорі умови для роботи близько 40 компаній в галузі, де, як він стверджує, "раніше працювали одна-дві фірми наближені до прем’єр-міністра, чи одного з міністрів".

Міністр сказав, що наступним великим завданням у галузі інфраструктури є реформування "Укрзалізниці".

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

100 тысяч гривен за помощь в поиске преступников

В Харькове обещают вознаграждение тому, кто поможет разыскать подрывников банкоматов Один из пострадавших банков обещает премию тому, кто поможет словить престу....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Кому из пенсионеров повысят выплаты зимой

После увеличения прожиточного минимума в июле 2019 года средний размер пенсий по Украине превысил 3 тысяч гривен....

Загрузка...
Загрузка...