Мінрегіон надасть законопроект щодо реконструкції радянських хрущовок

По даним Мінрегіону 5-поверхові будинки потребують реконструкції з-за зношеності конструкцій на 60%. Тому розроблений законопроект про відновлення старих кварталів 5-поверхових будинків.

Мінрегіону, 5-поверхові будинки

Мінрегіон розробив новий законопроект щодо реконструкції застарілих кварталів, який покликаний нарешті розпочати процес реконструкції на практиці, сообщил сайт Економічна правда

За словами міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе, сьогодні відповідно до чинного закону про реконструкцію застарілий житловий фонд – це будинки лише до 5 поверхів, які за своїм технічним станом не відповідають нормативам щодо безпеки і комфорту проживання. Граничний строк їх експлуатації збіг, а конструкції зносилися не менше ніж на 60%.

Проте насправді в Україні є житло й іншої поверховості, яке також потребує реконструкції, зазначив Парцхаладзе:

Сьогодні в Україні близько 1 млрд кв. м житлового фонду, майже 70-80% з якого – застаріле житло. За оцінками експертів, близько 75 млн кв. м житла в Україні є аварійним і непридатним для проживання. Тому запровадження ефективного механізму реновації застарілого житла в Україні на практиці є вкрай актуальним.

У розробленому спільно з "ДІПРОМІСТО" законопроекті Мінорегіон розширив перелік об’єктів, які можуть реконструюватися. У новому законопроекті прописано, що реконструкції підлягають будинки різної поверховості та інші об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури, технічний стан яких вже не відповідає нормативному.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве на Голосееве пропала 13-летняя девочка

В Киеве 14 сентября пропала 13-летняя Булах Таисия Вячеславовна....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​«Укрзалізниця» презентувала відремонтований плацкартний вагон за 10,5 млн грн

Перший капітально відремонтований плацкартний вагон презентувала «Укрзалізниця»....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Amazon тестирует оплату товаров с помощью взмаха руки

Amazon тестирует новую биометрическую систему оплаты товара на основе принципов бертильонажа....

Загрузка...
Загрузка...